Zprávy

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

redakce | Zprávy | 12.04.2021

Onlajnový deník A2larm spustil novou kampaň s ironickým názvem Mediální impérium pro dolních deset milionů. A představil tři multimediální projekty, poprvé se pouští do formátu TV pořadu a k tomu chystá dva podcasty. "Oligarchové už svá média mají. Mediální impérium pro dolních deset milionů ale může vzniknout jen díky podpoře čtenářů!" prohlašuje.

"Všichni tady umřeme bude pravidelný televizní pořad s výběrem toho nejhoršího z uplynulého týdne pro vaše temné nedělní večery. Usaďte se do pohovky, otevřete pivko a oslavte se Stanislavem Bilerem fakt, že se nám podařilo přežít další týden v jedné z nejbizarnějších zemí Evropy... Pokud ovšem máte kde, protože krize bydlení je tu pořád s námi." Bytová politika, urbanismus nebo gentrifikace jsou stálá témata redakce a bude se jim věnovat i nový podcast *Bulvár, kterým budou provázet Apolena Rychlíková, Táňa Zabloudilová a Alžběta Medková.

"Jestli jste si chtěli s Alarmem odpočinout od politiky aspoň u sportu, ani tady se Vám to nepodaří. Můžete ale třeba vyrazit na procházku a poslechnout si podcast Outsider s Vojtěchem Ondráčkem, který vás provede světem sportu a především vás vyvede z omylu, že sport je apolitická zábava," zní z redakce A2larm, kterou můžete v těchto snahách podpořit na portále Darujme.cz.

Info

Mediální impérium pro dolních deset milionů
web kampaně

vizuál © A2larm

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Greynbownes odhalují další song animovaným klipem

redakce 16.05.2021

Jde o druhý singl z chystané druhé desky Bones & Flowers, která má vyjít v létě 2021. Píseň je o důležitosti přátelství a nebezpečí samoty.

Essential Changes aneb Zásadní proměny hudebního projevu živě z DOX+

redakce 15.05.2021

Ostravské centrum nové hudby připravuje další ze série koncertů situovaných do originálních prostor pražského Centra pro současné umění DOX. Cage, Kotík, Wada a další.

Full Moon #121 na Spotify

redakce 14.05.2021

Kde začít? Třeba playlistem k aktuálnímu číslu, které je věnováno britské kapele Squid!

Dagmar Voňková dostala k narozeninám nový videoklip

redakce 14.05.2021

Producent a vydavatel jejího posledního alba Archa Petr Ostrouchov jí spolu s režisérkou Majou Hamplovou připravili dárek.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace