Zprávy / Festivalové

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.08.2020

Festival Mighty Sounds se v roce 2020 nekoná a to pro jeho tým znamená nejen zlomené srdce, ale také velkou díru v rozpočtu. Můžete ale pomoct a za to získat něco, co jen tak není k mání. Kampaň běží do konce srpna.

V rámci crowdfundingové kampaně organizátoři připravili celou řadu odměn od pexesa nebo plakátu za menší příspěvek, přes triko nebo mikinu s jedinečným designem za příspěvek trochu větší, až po zážitky v podobě produkčního dne stráveného na jednom z koncertů za příspěvek štědřejší. Můžete ale taky přihodit víc a nechat si nakreslit obrázek podle fotky od samotného Mighty design mastera Woodyho, nebo se třeba domluvit s partou a na příštím Mighty Sounds mít k dispozici vlastní soukromou Toiku. Upozorňujeme taky na fantastickou příležitost nechat si vyrobit na míru vlastní retro herní automat s libovým Mighty designem.

Nově organizátoři mezi odměny zařadili parádní dárkové balíčky od milovaných kapel, které se rozhodly festival podpořit: mrkněte, co poslali už nehrající Irie Révoltés, Moscow Death Brigade nebo co všechno najdete v balíčku od The Peacocks. Další odměny budou průběžně přidávány. Do 31. srpna vybírejte z odměn, pomozte Mighty Sounds vybalancovat ztráty za rok 2020 a dopravit tuhle loď bezpečně do cíle.

fotogalerie z minulého ročníku zde

Info

Mighty Sounds
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace