Akce

MišMaš párty spouští předprodej

MišMaš párty
16. 06. 2023 18:00 - 17. 06.
Statek Ústsko, Bojkovice

DIY akce MišMaš párty letos vypukne v pátek 16. června. Kapely, ohně i atmosféru starého statku u Bojkovic na jihovýchodní Moravě si budou návštěvníci moci vychutnat do ranních hodin neděle 18. června.

Festival MišMaš párty už je pro některé neodmyslitelnou součástí festivalové sezóny. Letošní 28. ročník tohoto festivalu postaveného na principu Do It Yourself bez sponzoringu bude hostit statek Ústsko u Bojkovic. Nádherné výhledy na Bílé Karpaty, ohně a slovácká pohostinnost bez plotů tak budou opět příjemným doplňkem hudby. A přiznejme si to, cílová skupina akce stárne spolu s jejími pořadateli (číslo 28 mluví za vše), ti tak nezapomenou zajistit pestrou nabídku vegetariánského jídla, kvalitních rumů i piv z malých pivovarů. Ti, kdo sledovali nebo navštívili festival v minulém roce, ví, že se akce po covidu vrátila v omezeném režimu. V letošním roce se však můžete těšit na festival v plné parádě.


MišMaš párty má sice jen dva dny a dvě noci programu, ale uvnitř nich skrývá celé žánrové spektrum kapel, projektů i jednotlivců. O tu hlučnější a kytarovější část festivalu se postarají američtí psychedeličtí rockeři (a také farmáři) Pontiak, londýnští USA Nails nebo znovuobnovení Slut. Dále se na scéně objeví nekompromisní milánští post-punkoví The Gluts a maďarští Talayapa, kteří návštěvníky zároveň přenesou do elektroničtější části festivalu. Na tu plynule navážou Body of Pain, necelé dva roky fungující ledově chladné syntezátory s mírnými známkami života, a Ctib se svým “discoegopunkem”. Na pomezí folku a punku z pražských luhů, hájů a betonu se budete moci setkat s Fail Together. Naopak blues punk orchestra z Rakouska – DeadBeatz překlene další část spektra. Naleštit boty a zábava může začít. Po vyprahlých folkových cestách přijede Jana Vébrová, Holy Fanda, Cardo & Decumanus nebo Ari & Indi. A další jména přibydou.

Info

MišMaš párty
16.–⁠17. 6. 2023
Statek Ústsko, Bojkovice
Fb událost

foto © David Pelikán

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mezinárodní komiksový festival KOMA

redakce 02.06.2023

Již tradičně se uskuteční komiksový battle nebo storytelling spojený s živým malováním a také večerní koncerty.

Mighty Sounds v čele s Rancid

redakce 01.06.2023

Na Mighty Sounds je pověstná především uvolněná atmosféra, která není tvořena jen hudebním programem.

Luhovaný Vincent a dovolená jako stav mysli

redakce 30.05.2023

Dovolená je pro Vincenta spíše než fyzickým únikem do dálek, z domova pryč, především stavem mysli, uměním uvolnit vnitřní napětí a odpočinout si, lhostejno kde.

U:fest v Rožnově pod Radhoštěm podruhé

redakce 29.05.2023

U:Fest tematicky pokračuje ve zkoumání zprostředkování kultury a umění v době vysoké technologické digitalizace a umělé inteligence.

Třetí ročník minifestivalu Hacienda Barcelona

redakce 28.05.2023

Tahouny akce bude vedle Orient nebo Alpha Strategy i delegace tří rakouských kapel.

Festival Slunovrat nabízí

redakce 28.05.2023

Young Gods, Tata Bojs, prof. Zubov či Olga Sommerová – to jsou některá jména z více než stovky vystupujících.

International Shakuhachi Festival Prague: Hudba a změněné vědomí

redakce 26.05.2023

Letošní ročník nabídne devět koncertů a na čtyřicet výukových lekcí hry na tradiční japonské nástroje.

Zahajovací koncert MFF Karlovy Vary s kapelou Morcheeba

redakce 25.05.2023

Slavnostní koncert letošního ročníku bude mít letos exkluzivní obsazení. Kromě Russella Crowea a kapely Indoor Garden Party zahraje také britská Morcheeba.

Lunchmeat Festival 2023 se dívá pod povrch

redakce 24.05.2023

Kromě mezinárodních umělců chceme letos zviditelnit výjimečné místní hudebníky, které neustále objevujeme na naší agilní scéně, říkají organizátoři.

Vrací se Prague Death Mass

redakce 24.05.2023

Festival nabízí atmosféru i nekompromisní agresi, kapely ortodoxní i experimentální umělce, zavedené spolky i novější jména.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace