Zprávy / Nové desky

Miss Petty: Mega Kozy

Miss Petty: Mega Kozy

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.05.2022

Po roce od vydání svého prvního EP Y2GAY je Miss Petty zpět s novou hudbou. I tentokrát předává zprávu o body positivity, tentokrát však nečekaně bláznivou formou. V novince totiž zpívá o velkých prsou, pomocí nichž ovládá svého nápadníka. Ten pod jejich vlivem své královně pořídí vše, co si přeje! Písní se snažila prolomit jakousi melancholickou vlnu, kvůli které Petty poslední dobou skládala jen smutné songy.

O hudební produkci se postaral Martin Konvička, kterého David poznal na základě divadelního představení drag queens. Na schůzce se rychle shodli, že by rádi natočili něco na způsob American Life od Madonny, ovšem s moderním a drag twistem. „Martin odvedl skvělou práci a já se do beatu zamiloval hned u prvního dema. Okamžitě jsem si sedl s papírem a tužkou a začal jsem freestylovat slova. Jeden ze syntetizátorů měl pronikavý zvuk, který mi připomínal zvuk latexu, takže mě začaly napadat samé lascivní hlášky,“ vzpomíná Petty, kterou postrčily také songy Coconuts od Kim Petras a Brand New Bra od GFOTY.

Info

Miss Petty
Instagram

foto © Štěpán Svoboda

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fvck_Kvlt vydává u Kabinet Records vinylové EP

redakce 14.08.2022

Úvodní skladba odkazuje na požár legendárního domu ve skotském Boleskine, ve kterém žil neméně legendární spisovatel, okultista a horolezec Aleister Crowley.

Singl Prago Union ohlašuje desku

redakce 14.08.2022

Příduhned… je touto dobou již v lisu a čas působení Prago zvuku na sluchové aparáty zde připomíná rovných dvacet nových písní.

Debut skupiny Tamara vyjde co nevidět

redakce 01.08.2022

Album Anderson zachycuje nadšení i zklamání z přátelství a rodinných vztahů, neopětovaných i vyčpělých lásek.

A Sense of Destiny: David Kollar + Arve Henriksen

redakce 26.07.2022

Základy k dvanástim skladbám albumu vznikli za krátkych desať dní, nasledovala však viac ako šesťmesačná komunikácia na linke medzi Prešovom a švédskym mestečkom Mölnlycke.

Novým releasem Wetlschmerzen je Ondrej Zajac

redakce 25.07.2022

Zajac neustále mení svoj zvuk aj prístup, nestačí mu ľahko ohúriť či zveličovať: práve v úprimnosti, krehkosti a integrite jeho tvorby počujeme Zajaca v najväčšej sile.

Kakktus na Na hrbatým koni

redakce 22.07.2022

Hrací automaty blikají a laciný pivo teče proudem, zatímco za nonstopem jako každou sobotu cvakaj zuby o patník.

Ladislav Zensor jako Oblaka

redakce 21.07.2022

Ladislav Zensor čerpá vlivy ze součásné hybrid-klubové scény, experimentuje s různými hudebními směry, aby vytvořil nadžánrový zvuk.

Barbora Hora debutuje

redakce 12.07.2022

Barbora Hora na EP představuje minimalistické, ale do detailu promyšlené kytarové linky s autentickým vokálním projevem.

Irreality, nová deska Island Mint

redakce 12.07.2022

Poznávacím znamením Island Mint je slunečná nálada a propojení psychedelie šedesátých let s indie rockem.

Trio Dorůžka – Wyleżoł – Ballard vydává album

redakce 11.07.2022

Zvuk kapely se opírá především o analogové elektronické nástroje, jednoduché melodie a složité groovy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace