Akce

Muse přivezou do Prahy novou desku

Muse (uk)
26.05.2019 16:00
Letiště Letňany, Praha

Muse oznámili termíny světového turné Simulation Theory, během kterého se představí v Americe, Kanadě, Velké Británii a v rámci Evropy také v Praze. Během turné bude k dispozici nový balíček Enhanced Experience, umožňující přístup na party Mixed Reality, která se uskuteční před jednotlivými koncerty. Na této party bude možnost zahrát si tři originální hry pro virtuální realitu, které byly inspirovány skladbami z alba Simulation Theory.

Britskou kapelu Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme. 9. listopadu 2018 Muse vydávají nové album Simulation Theory. Jejich předchozí deska Drones obsahující singly Mercy nebo Psycho vyšla v červnu 2015 a debutovala na špičce hitparád v 21 zemích po celém světě, včetně prvního místa ve Spojených státech. Od svého založení v roce 1994 vydali Muse již sedm studiových alb, kterých se po celém světě prodalo více než 20 miliónů.


Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě, obdrželi řadu hudebních cen včetně dvou cen Grammy, jedné American Music Award, pěti ocenění MTV Europe Music Awards, dvou Brit Awards, deseti ocenění NME a sedmi ocenění časopisu Q. Mezi jejich největší hity patří skladby Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights of Cydonia, Madness nebo Dead Inside. Všechny tyto písně a mnoho dalších si budete moci naživo vychutnat již 26. 5. 2019, kdy se poprvé u nás představí pod širým nebem a to na pražském letišti v Letňanech.

Info

Muse (uk)
26. 5. 2019 16:00
Letiště Letňany, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články