Zprávy / Festivalové

Na Salaši podruhé

Na Salaši podruhé

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.08.2022

Milé setkání v přírodním areálu Salaš Travičná se po loňské premiéře letos uskuteční 27. srpna 2022. Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne, který proběhne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty. Myšlenka a předpoklad festivalu Na Salaši jsou poměrně jasné; přinést bohatý kulturní program na jedinečné místo, jehož ekologický význam je pro krajinný ráz Jižní Moravy neodmyslitelný.

Vystoupí kapely pražské současné scény, citliví ±0 s deskou Nový Zprávy Žádný a výbušní Hothouse s nervydrásajícím EP Light Was Brighter. 12 minut vzteku a přímočaré energie naservírují Tvö, stejně jako Pacino nadělí energický repertoár z alb Půl litru země (2017) a Sedm Světů (2022). Elektronickou scénu zastoupí královna temného rapu Arleta, která letos excelovala výjimečným singlem Private poison, v němž na sebe bere podobu CGI avatara a rozvíjí svou virtuální identitu. Na Salaši si podmaní publikum svým démonickým šepotem. Opět bude součástí odpoledne i doprovodný program, například workshop japonské kaligrafie Petry Vitaskové. Pořadatelé slibují ještě několik výjimečných překvapení, které budou postupně odkrývat.

Info

Na Salaši vol. 2
27. 8. 2022 15:00
Salaš Travičná, Tvarožná Lhota
Fb událost

foto © se svolením festivalu Na Salaši

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Jazz Goes to Town v půlce října

redakce 20.09.2022

Do Hradce dorazí zahrát více než sedmdesát hudebníků v jedenácti domácích i zahraničních kapelách, z nichž šest zažije svou českou premiéru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace