Zprávy

Aiko odhaluje mysl perfekcionisty v novém klipu

Aiko odhaluje mysl perfekcionisty v novém klipu

redakce | Zprávy | 01.03.2022

Aiko vydává nový klip I want to be perfect. V klipu si také zahrála známá dvojice Emma Smetana a Jordan Haj, která v něm symbolizuje perfekci. Je to další písnička zpěvačky Aiko, která letos vydává již druhý singl.

info o minulém singlu zde

Po nedávno vydaném singlu v češtině Alter Ego se opět Aiko vrací s další tvorbou v angličtině. Tentokrát společně s dalším klipem. Aiko nechává nahlédnout pod pokličku mysli perfekcionisty, který je připraven dělat cokoliv, jen aby dosáhl svých cílů. Autorkou textu je sama Aiko. O hudební produkci se postaral Steven Ansell. Videoklip byl natočen v sochařském studiu Akademických výtvarných umění v Praze. Režii si vzal pod taktovku Filip Knoll. Singl I want to be perfect bude součástí chystané desky, která bude vycházet koncem roku 2022.

Info

Aiko
Fb interpretky

foto © David Poláček

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Eva Jiřička a Ladislav Jezbera v GMU

redakce 29.06.2022

Právě probíhají dvě nové letní výstavy v královéhradecké galerii GMU – Mezi sebou Evy Jiřičky a Ego Ladislava Jezbery.

Private Poison, Arleta má avatara

redakce 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství.

Student Fest se zajímavým lajnapem

redakce 28.06.2022

Letos festival přinese, díky spolupráci s kolektivem glitter.hit, i zahraniční jména - italsko-australského producenta t0niho a polskou hyperpopovou dvojici mylittlethumbie & ksiaze700.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Central European Jazz Showcase představuje

redakce 27.06.2022

Cílem showcase je podpořit export jazzových kapel, aby se častěji objevovaly na programech klubů a festivalů v zahraničí.

prazdniny s letním singlem

redakce 26.06.2022

Prazdniny nejsou jen pop z nákupáku, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace