Zprávy

Aiko odhaluje mysl perfekcionisty v novém klipu

Aiko odhaluje mysl perfekcionisty v novém klipu

redakce | Zprávy | 01.03.2022

Aiko vydává nový klip I want to be perfect. V klipu si také zahrála známá dvojice Emma Smetana a Jordan Haj, která v něm symbolizuje perfekci. Je to další písnička zpěvačky Aiko, která letos vydává již druhý singl.

info o minulém singlu zde

Po nedávno vydaném singlu v češtině Alter Ego se opět Aiko vrací s další tvorbou v angličtině. Tentokrát společně s dalším klipem. Aiko nechává nahlédnout pod pokličku mysli perfekcionisty, který je připraven dělat cokoliv, jen aby dosáhl svých cílů. Autorkou textu je sama Aiko. O hudební produkci se postaral Steven Ansell. Videoklip byl natočen v sochařském studiu Akademických výtvarných umění v Praze. Režii si vzal pod taktovku Filip Knoll. Singl I want to be perfect bude součástí chystané desky, která bude vycházet koncem roku 2022.

Info

Aiko
Fb interpretky

foto © David Poláček

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

PAF Olomouc začíná po neděli

redakce 27.11.2022

V průběhu festivalu se několik desítek umělců světového významu společně s diváky pokusí nalézt odpovědi na kryptický odkaz faustovské legendy.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Zeal & Ardor přivezou gospel-metal

redakce 27.11.2022

Avantgardní uskupení nabízí hudební a vizuální zážitek, který hraničí s uvedením do transu.

Madhouse Express lákají klipem na koncert v Planetáriu

redakce 26.11.2022

Naživo skvěle fungující kooperace psychedelické tvorby Madhouse Express s 8K projekcemi převážně vesmírných motivů.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Závěr roku s Jednotou

redakce 24.11.2022

Netradiční přístupy k loutně, příčné flétně nebo bicím doplní třeba dekoloniální drone metal nebo surový death industrial.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace