Zprávy

Aiko s novým songem

Aiko s novým songem

redakce | Zprávy | 23.06.2021

S netradičním konceptem přichází zpěvačka Aiko. Vydává nový videoklip, který bude na pokračování. První díl začíná písničkou Daughter Of The Sun, který vypustila do světa v pátek 18. června. Jak však celý příběh dopadne se fanoušci dozví v navazujícím klipu Gemini, který vyjde na konci července. Aiko tak vydává další novinku, kde hlavní dominantou je scénický tanec a oslava ženské síly. Ta se objevila již v její předchozí tvorbě, zejména v klipu Power.

„Vždy mě velmi bavily příběhové videoklipy, které diváka vtáhnou do děje a zároveň dodají ještě hlubší smysl samotné písni. Ještě více jsem pak tedy obdivovala ty, které jsou formou krátkého filmu, je za tím vidět plánování, přemýšlení nad celkem a proto jsem chtěla také něco takového vytvořit. Obě písně jsme společně tvořili se stejným producentem, Stevenem Ansellem. Písně mají sice naprosto opačné nálady, ale i to je to, co mě baví - změna nálady, posun děje v příběhu.“

Klip je plný emocí, které jsou prožívaný naplno a bez zábran. V Daughter of the Sun zpěvačka Aiko vystupuje jako hlavní vypravěč. „Kdybych měla popsat lásku jedním slovem, řekla bych teplo. Ten příjemný hřejivý pocit když jste poblíž někoho, s kým je Vám dobře. Nadcházející single Daughter of the Sun jde ale ještě hlouběji a zkoumá pocity, kdy Vás člověk natolik uchvátí, že máte pocit, že je všude kolem Vás, topíte se v nich,“ vysvětluje význam klipu Aiko. Jak však děj dopadne se dozvíme v navazujícím klipu Gemini, který vyjde na konci července.

více o minulém singlu zde

Info

Aiko
Fb interpretky

foto © se svolením Aiko

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Inovativní stage na Rock for People Hope

redakce 03.08.2021

Mezi chystaná témata patří i obnovitelné energie a energetická soběstačnost, k níž vodíkové pohony jako H2Base zásadně přispívají.

Divadelní a taneční Bazaar Festival provokuje k akci

redakce 02.08.2021

Jak umělci ze střední a východní Evropy reflektují problematiku životního prostředí a klimatických změn ve svých společnostech?

Parta Sin City je konečně znovu kompletní

redakce 02.08.2021

Po loňských prvních třech knihách je tak kultovní Sin City ve zrevidované verzi kompletní.

Festival Banát se blíží

redakce 02.08.2021

Jeden z nejdelších českých vlaků opět jede podpořit krajany v Rumunsku.

Mooncloud #61: Rest in Haste

redakce 01.08.2021

O životě a díle jsme si povídali ve Vstupní prohlídce, je čas se podívat i na jejich hudební radosti.

Letní filmová škola vyvrcholí premiérou filmu Zprávy

redakce 01.08.2021

Dramatický příběh natočený podle skutečných události se odehrává v roce 1944, kdy z koncentračního tábora v Osvětimi uprchnou dva vězni.

Přichází slavná manga série Němý hlas

redakce 01.08.2021

Příběh začíná na základní škole, kde Šoja Išida šikanuje svou novou a hluchou spolužačku. Jeho činy ale mají následky.

Mezipatra ovládnou Kasárna Karlín

redakce 31.07.2021

Queer filmový festival Mezipatra uvede během festivalu Prague Pride program pod názvem Identita ve městě.

Fvlcrvm a Tea Sofia na společném koncertě

redakce 30.07.2021

Tea se ve svých vlastních textech nebojí nepříjemných témat, která dokáže díky svému jedinečnému hlasu posluchačům emotivně naservírovat.

Gunda a její roztomilá selátka

redakce 30.07.2021

Film, který okouzlil Joaquina Phoenixe i Paula Thomase Andersona.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace