Zprávy / Offtopic-Novinky

Amazon Music Unlimited i u nás

Amazon Music Unlimited i u nás

pr | Zprávy / Offtopic-Novinky | 15.12.2017

Amazon oznámil rozšíření hudební streamovací služby Amazon Music Unlimited do dalších 28 zemí. Služba nabízí milionům hudebních fanoušků po celém světě katalog více než 40 milionů skladeb a tisíce playlistů včetně personalizovaných stanic připravených specialisty z Amazon Music. Zákazníci v nově přidaných zemích si mohou užít nerušeného poslechu nejnovější hudby bez reklam, včetně předních interpretů jako J Balvin, Katy Perry, Luis Fonsi, Post Malone a mnoha dalších. K dispozici je jim aplikace Amazon Music pro iOS, Android, Mac a PC. Hudbu lze poslouchat i přes Fire TV nebo přímo v prohlížeči na www.amazonmusic.com. Ode dneška si mohou zákazníci z nově přidaných zemí objednávat také zařízení Amazon Echo na www.amazon.com/echo a užít si tak službu Amazon Music Unlimited naplno včetně jednoduchého hlasového ovládání v Angličtině prostřednictvím virtuální asistentky Alexa.

Kromě pravidelných týdenních novinek mohou uživatelé neomezeně a bez reklam poslouchat tisíce osobních stanic a playlistů různých umělců, žánrů, nálad, příležitostí a aktivit. Playlisty Amazon Music včetně "The Twenty" a "Introducing" (Představujeme) jsou šité přímo pro zákazníky z nových zemí. Playlist „The Twenty“ obsahuje pravidelně aktualizovaný seznam 20 nejžhavějších světových skladeb. Zákazníci si mohou vybrat i z hudby sestavené přímo odborníky z Amazon Music, vytvářet vlastní playlisty nebo vyhledávat nové oblíbené písničky prostřednictvím personalizovaných doporučení společnosti Amazon a to buď v aplikaci Amazon Music, nebo přes webový přehrávač.

Aplikace Amazon Music přináší posluchačům aktuální alba i konkrétní hity. Na záložce „Home” najdou nejžhavější novinky i skladby populárních hudebníků, které vévodí světovým hitparádám. Záložka „Recommended” využívá doporučující algoritmy Amazonu a nabízí hudbu přímo na míru preferencím uživatele. Prostřednictvím „My Music” lze vytvářet vlastní playlisty a ukládat staženou hudbu. Vše je dostupné i z mobilního telefonu a to bez nutnosti internetového připojení. Rozhraní aplikace je k dispozici ve více jazycích: angličtina (US i UK), francouzština, němčina, španělština, italština a japonština. Služba poskytuje nerušený hudební zážitek bez reklam a limitů. Ke stažení je dostupná pro platformy iOS, Android, Web, Fire TV, PC a Mac.

Amazon Music Unlimited je nyní k dispozici ve třech variantách. Ceny za službu se liší podle jednotlivých zemí. Exkluzivní a nejlevnější varianta Echo je určena pro poslech na jednom zařízení Echo Dot, Echo nebo Echo Plus s plným přístupem ke katalogu Amazon Music Unlimited. Individuální varianta účtu umožňuje poslouchat hudbu až na deseti zařízeních najednou. Rodinnou variantu může sdílet až šest členů domácnosti. Služba je k dispozici v aplikaci Amazon Music pro Android a iOS. Zájemci mohou také navštívit stránku www.amazonmusic.cz, kde se dozví více informací o službě včetně přesných cen pro jejich zemi.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace