Zprávy / Pozvánky

Ana.Lock vs Komiks venku i uvnitř

Ana.Lock vs Komiks venku i uvnitř

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.08.2015

Prázdniny a léto se blíží pomalu ke konci a i přesto Praha, stále bojuje se strachem z tance za denního světla. To i přes všechny ty Náplavky, Staliny, Containally, NNŽ a spousty dalších menších i větších mejdanů. Ve světě jsou Day Parties poměrně zavedený model, jen s tím rozdílem, že v zahraničí jsou lidé dost otrkaní a místo toho, aby srkali nápoje v sedě, tak rozjíždí mejdan tzv. "like nobody is watching". Samozřejmě bylo i pár výjimek a do konce srpna nás čeká ještě několik příležitostí to napravit. A právě jedna z těch zásadnějších proběhne poslední srpnovou sobotu před Cross Clubem.

Na starost ji bude mít všem dobře známá parta kolem Beef Records, která má pod palcem jak oblíbenou sérii akcí s názvem KOM!KS, tak i poměrně čerstvou, ale velmi úspěšnou rezidenci v Crossu - ANA.LOCK. Inspirován festivalem Sonar vznikl nápad uspořádat velkolepou celodenní party jak venku, tak i uvnitř s názvem ANA.LOCK vs KOMIKS.

Koncept je vcelku jednoduchý. Začátek celé akce je plánován na 13:00. První část proběhne venku před Crossem a vstup bude dobrovolný. Rozhodně se vyplatí přijít brzy, jelikož by ste tak mohli přijít o jednoho z headlinerů nebo o jiné zajímavé aktivity, které se budou dít pouze přes den. Nemluvě o lokálním supportu, který své kvality už dlouhodobě prezentuje napříč celou klubovou scénou i bez potřeby si hrát na českou špičku. Z denních aktivit je určitě potřeba zmínit graffiti jam pod palcem Graffnecku či výstavu Jakuba Janovského. K dispozici bude i koktejl bar a speciální občerstvení. Chybět budete ani shop s vinyly nebo módou. Pohoda Cross zahrádky bude samozřejmostí.


Po desáté večer se vše přesune do útrob Cross klubu. Vstupenku na afterparty si budete moci zakoupit na místě během celé denní části programu. O důvod víc proč přijít dřív je také ten, že afterparty bude mít limitovanou kapacitu 1000 lidí, takže - kdo dřív přijde, bude mít větší šanci se později dostat i dovnitř!


Zpět k podstatě věci, kterou je hudba samotná… K vidění bude několik českých premiér. Z projektu Genius of Time dorazí všude skloňovaný Dorisburg, jehož release na Bossmuzik vyšplhal na přední příčky prodejů a byl téměř nepřehlédnutelný během posledního půl roku. To samé se dá říci i o jeho produkci pro labely jako MYTH nebo Northern Electronics. Další hvězdou bude nováček a tvůrce hitu I wanna go bang, který vyšel pod křídly Niny Kravitz - Bjarki. Trojici uzavře španělská zpěvačka mistryně live loopingu Julia Martin. Jak sami headlineři napovídají, tak program bude pestrý a podobně pestrý bude i lokální support. Krom stálic jako Schwa, Lumiere a Fatty M se v dj setu představí i český, za hranicemi uznávaný, producent Floex. Zahrajou i reprezentanti electra Endless Illusion - Layup & Raphael Kosmos, Neo Violence chameleon dMIT.RY společně s Groove Bar kolegou Ol-Wizem. Předvede se i banda z Bass Dropu, konkrétně Ollie Torr a Golden Cat vs Novinski. Chybět nebude ani MUAH boss Click Joe, Liquid Flights princess Theya a deepově avantgardní Sta. Seznam uzavírají neméně znamí DJs Jorgos a Ark. A pokud se ptáte kdo a kdy bude hrát, tak to se dozvíte až na místě. Jistá věc je pouze ta, že pokud patříte k těm, kteří chodí pouze na headlinery, tak pro vás rada zní - přijít brzy.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Londýnský producent Leifur James s novým datem, místem i hosty

redakce 13.10.2021

Dvounásobná pražská premiéra londýnského producenta Leifurea Jamesa a bratislavská kapela God And Eve v plné sestavě.

HaDivadlo se ve své 47. sezoně ptá: Jak tvořit šťastně?

redakce 13.10.2021

Od nového roku se divadelníci rozhodli nové inscenace nepřidávat, ale pracovat s tím, co už mají k dispozici.

Taneční víkend v Crossu s Christianem Löfflerem a dalšími

redakce 12.10.2021

Chystá se koncert Kerala Dust, Christiana Löfflera i party serveru Techno.cz.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace