Zprávy / Pozvánky

Animal Collective v Praze

Animal Collective v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.01.2022

Dlouhých jedenáct let. Tak dlouho trval návrat Animal Collective do MeetFactory. Teprve jejich třetí pražský koncert jistě potěší nejen ty, kteří v nultých letech hltali desky tak rychle, jak je Avey Tare, Panda Bear, Geologist a Deakin stačili nahrávat. Jejich magický karneval přitančí do MeetFactory příhodně na výročí svobody, 17. listopadu 2022.

Vše vyvrcholilo albem Merriweather Post Pavilion, které v roce 2009 trhalo žebříčky nejlepších i nejprodávanějších desek. Poté se kapela na čas zklidnila i uklidila, další desky přibývaly méně překotně, poslední Painting With vyšla před šesti lety. Na letošní rok ohlásila baltimorská čtyřka návrat s novou deskou Time Skiffs, kterou label Domino přirovnává k přelomové Strawberry Jam. Už z prvních singlů, pilotního Prestor John nebo nejčerstvějšího Strung With Everything, a jejich pestrobarevných zvukových krajin, třpytivých melodií a sofistikovaných rytmů je zřejmé, že Animal Collective se vrací v plné síle.

Info

Animal Collective (us)
17. 11. 2022 20:00
MeetFactory, Praha
Fb událost

foto © se svolením MeetFactory

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Ritual Howls přivezou postpunk i spaghetti western

redakce 09.05.2022

Hity, které jako by vypadly z osamělých pasáží spaghetti westernů, jak dělané pro noční cestování a erotické exkurze?

Volkmar Miedtke & Ultrafon, Dälek, Mariza a jiné od Rachotu

redakce 09.05.2022

Co chystá agentura Rachot na květen a červen a čím nás oslní v listopadu? Instrumentální psychedlie, zvuková monstra i fado!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace