Zprávy / Offtopic-Novinky

Autobazar Monte Karlo přidá druhou sérii

Autobazar Monte Karlo přidá druhou sérii

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 27.08.2016

Svědky dalších svérázných prodejních praktik autobazarníka Káji Čížka v podání Petra Čtvrtníčka budou od října diváci Stream.cz. Ten se na internetovou televizi vrátí v jedenácti nových dílech populárního komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo. Jeho záměr udělat z krachujícího podniku zlatý důl i ve druhé sérii více či méně ochotně podpoří Jaroslav Plesl coby dobrosrdečný mechanik Bóďa a zamilovaná asistentka Bublina, již hraje Lucie Polišenská. Režie se ujme Andy Fehu.

"Druhá řada Autobazaru Monte Karlo se díky neutuchajícímu zájmu stala nevyhnutelností a také velkou výzvou. Jednotlivé epizody té první totiž dosahují v průměru tři čtvrtě milionu přehrání. Uvědomujeme si, že navázat na takový úspěch nebude snadné, ale právě to nás baví. A pevně věříme, že nadšení a odhodlání, se kterým jsme se do natáčení pustili, bude na výsledku znát a ten pak bude bavit i naše diváky," říká šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř.

"Scenáristický tým (Robert Geisler, Tomáš Hodan) zůstal nezměněn a ani tentokrát tvůrčí krizí netrpěl. Zážitky fanoušků seriálu, o něž se s námi podělili, a vynalézavost některých prodejců ojetin, kteří obelhávání zákazníků "vytunili" o digitální podvody, nám byly bohatým zdrojem inspirace. K jejich převedení do seriálové podoby jsme oslovili Andyho, který nás přesvědčil svou dosavadní tvorbou. Autobazar Monte Karlo navíc nebude jeho jediným režijním počinem pro Stream.cz," dodává producent Milan Kuchynka ze společnosti Negativ.

Děj Autobazaru Monte Karlo, jak samotný název napovídá, se odehrává v provinčním autobazaru, ze kterého se Petr Čtvrtníček coby vychytralý majitel Karel Čížek snaží udělat s pomocí dvou zaměstnanců – mechanika Bódi a asistentky Bubliny v podání Jaroslava Plesla a Lucie Polišenské – prosperující podnik. V dalších rolích se objeví Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer. Pokračování úspěšného sitcomu, jehož první série překročila deset milionu zhlédnutí, uvede internetová televize Stream.cz v říjnu letošního roku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace