Zprávy / Festivalové

BabyUtopiaFest pro malé i velké

BabyUtopiaFest pro malé i velké

redakce | Zprávy / Festivalové | 11.07.2021

BabyUtopia Fest je malý nezávislý multižánrový festival, který vzniknul spojením dvou festivalů: šumavského Baby festu a původně severočeského Utopia festu.

Vizí je vytvořit na dva dny místo, kde se malí i velcí mohou bavit jako sobě rovní. A které společnými silami všech podnítí kreativitu vytvoří krásné vzpomínky a nová, anebo pevnější pouta. Organizace probíhá striktně na principu DIY. Motivací není profit, ale prostý pocit radosti z tvoření něčeho smysluplného. Program festivalu se zaměřuje rovným dílem na malé i velké. Pro velké organizátoři pozvali soustu kapel, žánrově rozkročených od punku až k folku, čeká vás tanečně divadelní představení, nebo přednes básní. Pro malé je v programu spousta divadel, dílniček, bojovek, a i trochu té muziky. Na místě bude promítání filmů, a spousta dobrot k jídlu a pití.

Vystoupí Dimitar, Člověk Krve, Šimanský & Niesner, Walden, Jonny Richter And The Hog Ranch, Bavor a Javor, Divo Institute, Gomerova pauza na pivo, Astor pije solo, Kuba Čermák, Fasteratu, Dingo, Kočkolit, Nauzea Orchestra, Původní Bureš, Vráťa Kubita & Fazole porozumění a další.

Info

BabyUtopiaFest
29.–30. 8. 2021
Hrad Točník
Fb událost

foto © se svolením Nauzea Orchestra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Šestadvacátá Ji.hlava zve na nového Švankmajera

redakce 03.07.2022

Letošní ji.hlavský vizuál od Juraje Horvátha zachycuje radost z objevování a tvořivého přístupu ke světu.

Festival Film a architektura. Pojedenácté

redakce 30.06.2022

Festival se letos rozšiřuje o nové promítací prostory a navyšuje počet projekcí. Nebudou chybět ani diskuze s tvůrci a další speciální doprovodný program.

Student Fest se zajímavým lajnapem

redakce 28.06.2022

Letos festival přinese, díky spolupráci s kolektivem glitter.hit, i zahraniční jména - italsko-australského producenta t0niho a polskou hyperpopovou dvojici mylittlethumbie & ksiaze700.

Central European Jazz Showcase představuje

redakce 27.06.2022

Cílem showcase je podpořit export jazzových kapel, aby se častěji objevovaly na programech klubů a festivalů v zahraničí.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Světové premiéry na NODO už od soboty

redakce 24.06.2022

Trojhalí Karolina se promění v jeden vyzvánějící zvon – hudební svátek, který je možné zakusit asi jen jednou za život.

Na festivale Flaam Sega Bodega, Sykur i HMLTD

redakce 23.06.2022

Pre Flaam je typickým dôraz na vizuálnu stránku festivalového zážitku – od komunikácie až po podobu samotného areálu.

Dobršská brána upoutá zvukem trubky

redakce 23.06.2022

Letní festival se zaměřuje vždy na konkrétní nástroj. V loňském roce to byly bicí, v letošním, šestém ročníku upoutá především zvukem trubky.

Hradby Samoty načínají druhou dekádu existence

redakce 22.06.2022

Temná hudba nejrůznějších žánrů na místech, kde je za noci možné místo bzukotu měst, slyšet šeptem pronášené příběhy ze starých legend a pověstí.

Grape dopĺňa o mená lokálnej scény

redakce 22.06.2022

V prvej osmičke zverejnených mien sú Karin Ann, Fallgrapp, Le Payaco, Para, Billy Barman, Tolstoys, Korben Dallas a Malalata.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace