Zprávy / Pozvánky

Barka Fabiánová - Spectaculare 2016

Barka Fabiánová - Spectaculare 2016

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.01.2017

Výstava ve foyer Paláce Akropolis, kterou stojí za to navštívit a která se jmenuje Barka Fabiánová – Spectaculare 2016, prezentuje fotografie... Barky Fabiánové, která mimo jiné fotí i pro Full Moon.

Jedinečný multižánrový festival propojující hudbu, video, neotřelé scény a vtipné prostory. Hudba od elektroniky přes jazz až k moderní vážné hudbě. Doplněno o balet, videoart, workshopy. To je Festival Spectaculare.

Fotografka Barka Fabiánová se pohybuje především na pražské hudební scéně, když však příležitost dovolí, najdete ji také pod zahraničními pódii. Její fotografie doprovází články v kulturních časopisech Full Moon, Harmonie či Uni i na celé řadě hudebních webů nebo zdobí booklety alb muzikantů doma i v zahraničí.

Festival Spectaculare, který začala fotit teprve v loňském roce, jí dává možnost proniknout do nových a pro ni často zcela neznámých hudebních krajin, jejichž obrazy jsou symbiózou klasických fotografických postupů s moderní digitální technikou. Výstava představuje 11 velkoformátových fotografií, které jsou jakýmsi zakonzervováním okamžiků smyslového vytržení, které festival Spectaculare nabízí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace