Zprávy / Festivalové

Beck i Deftones na INmusic festivalu

Beck i Deftones na INmusic festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.01.2020

Nenechte se mýlit, ale chorvatský INmusic festival patří dlouhodobě k nejzajímavějším a nejlépe obsazeným akcím Evropy. V malebném prostředí třech ostrůvků na jezeře Jarun vystoupily v minulosti již taková jména jako PJ Harvey, The Black Keys nebo třeba Pixies. Letošní ročník se uskuteční v termínu od 22. do 24. června.

Festivalový kemp, který se nachází na ostrovech Trešnjevka a Univerzijada, nabízí nejen unikátní prostředí, ale také mnoho doprovodných aktivit. Vyjma řady workshopů mohou návštěvníci festivalu využít i četné výlety (třeba na světoznámá Plitvická jezera). Jména letošních hedlinerů? Multiplatinoví Deftones, pilíře alternativního rocku a metalu posledních dekád. Na červnové Main stage představí svou chystanou devátou řadovou desku.

Svou novou desku Hyperspace přiveze do Chorvatska také Beck, vítěz sedmi cen Grammy, multitalentovaný umělec a nekompromisní průzkumník napříč hudebními žánry. Svůj chorvatský debut si odbude i třetí ohlášený headliner, američtí rockeři The Killers. Kapela, která se dříve představila v Glastonbury, na Coachellee nebo Lollapalooze, vyprodala své turné po Velké Británii a Irsku a do Chorvatska přiveze očekávané šesté řadové album.

Info

INmusic festival #15
22. - 24. - 6. 2020
Záhřeb, Chorvatsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

redakce 05.02.2023

Festival kurátorsky zajišťují Brueder Selke a instrumentální skladatelé Sebastian a Daniel Selkeovi, působící také jako oceňované duo Ceeys.

Sharpe zverejnil ďalších interpretov

redakce 03.02.2023

V programe festivalu nebudú chýbať ani výrazné gitarové kapely, medzi ktoré patrí poľská postpunková kapela Izzy and the Black Trees.

Colour Meeting bude mít narozeniny, oznamuje první vystupující

redakce 30.01.2023

V Poličce se představí Daniel Herskedal, Maria Mazzotta, Kittchen, Jana Vébrová nebo Holy Fanda & The Reverends.

Ment oznamuje nová jména

redakce 29.01.2023

Devátý ročník festivalu MENT se uskuteční na více než patnácti koncertních a konferenčních místech v Lublani.

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace