redakce | Zprávy / Pozvánky | 05.08.2020
Série koncertů před Fuchsem pokračuje v pátek 21. srpna, kdy na terase Fuchs2 vystoupí rapper a producent Bilej kluk z kolektivu BCAA system. Friendships & chill, slunce těsně nad obzorem a šumící Praha v zádech.
Člen audiovizuálního kolektivu Reaper Death Seal Corporation, který kromě Plodka tvoří David Střeleček a Ivo Kováč. V roce 2016 vystoupili na pražském mezinárodním festivalu elektronické hudby a nových médií Lunchmeat. Podíleli se na fungování dnes již spící online streamovací platformy Sodastream, která v pražském klubu Punctum pořádala debaty o umění doplněné audiovizuální produkcí. V roce 2018 získal Bilej kluk cenu Vinyla za objev roku.
Před Fuchsem je série open air koncertů při západu slunce a s Prahou v zádech. Vstupné je symbolických 50 Kč, které zaplatíte k prvnímu drinku výměnou za pásku. Pokud budete chtít podpořit provoz, můžete k základnímu vstupnému samozřejmě přispět i vyšší částkou.
redakce 31.03.2023
Duben bude v Kabinetu Múz pořádně nabitý, na co se těšit? To se nedá rychle říct...
redakce 31.03.2023
S debutovou nahrávkou Až vyrostu byla nominována na hudební ceny Vinyla. V pátek vyšlo jejich druhé album Žhnoucí ticho.
redakce 31.03.2023
V kontextu hudební scény dneška je prezentace žijících českých skladatelů v New Yorku výjimečnou událostí.
redakce 30.03.2023
Kapela v současnosti intenzivně pracuje na novém albu s producentem Tomem O. Marshem, které vyjde na podzim tohoto roku.
redakce 30.03.2023
The Serfs pokračují v undergroundové rodové linii svých slavnějších předchůdců z Ohia jako jsou Pere Ubu nebo Devo.
redakce 29.03.2023
Od black metalu k Segu Bodegovi, Arooj Aftab nebo umělcům z Nyege Nyege.
redakce 29.03.2023
Dokruhu pracují na materiálu pro novou desku, její část v premiéře představí na pražském koncertě.
redakce 29.03.2023
Britská alt-popová trojice King No-One je v současnosti jednou z nejvýraznějších kytarových kapel ve Velké Británii.
redakce 28.03.2023
Isaac Anderson dokáže zasáhnout srdce mimo jiné tím, že popisuje lásku jako jednou bolestivou, jindy opojně krásnou.
redakce 28.03.2023
Uslyšíte i zkušenosti manažerek a manažerů z podpořených projektů a v neposlední řadě budete mít příležitost ke konzultacím vašich projektových záměrů a neformálnímu síťování.