Zprávy / Pozvánky

Black Eyed Peas v Praze

Black Eyed Peas v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.06.2024

Skupina Black Eyed Peas opět vystoupí v Praze. Tento ikonický hudební zážitek se uskuteční 10. července ve Žlutých lázních. Přivezou do Prahy řadu hitů, které dobývají žebříčky po celém světě. Těšte se na večer plný hudby, tance a atmosféry, kterou nám Black Eyed Peas přivezou.

Black Eyed Peas, které tvoří will.i.am, Apl.de.Ap a Taboo, jsou jednou z největších hudebních skupin posledních desetiletí. Jejich hity jako I Gotta Feeling, Where Is The Love? a RITMO získaly celosvětové uznání a mnohá ocenění. Skupina neustále překonává hranice žánrů a přináší svěží a inovativní hudbu svým fanouškům po celém světě. O ženský vokál se postará filipínská zpěvačka J. Rey Soul, která s Black Eyed Peas vystupuje od roku 2018.

Info

Black Eyed Peas (us)
10. 7. 2024 20:00
Žluté lázně, Praha
Fb událost

foto © se svolením Everything Goes booking

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace