Zprávy / Nové desky

Bloome vydali druhé EP

Bloome vydali druhé EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 24.11.2021

Kristine Jandečková s Martinem Fejfarem, a.k.a. Bloome vydali 19. listopadu své druhé EP gone, gone zveřejněním poslední písně visions.

Všechny nahrávky jsou složené, nahrané a zprodukované v domácích podmínkách, které Martin s Kristine postupně přizpůsobují tomuto účelu. Protože si oba rádi dělají věci po svém, chtěli si zkusit sami i proces míchání, a šli cíleně po zuvku, který si představovali jako trochu špinavý a syrový. Tato představa provázela i samotnou produkci – krásno a nostalgii totiž vždy rádi proloží drsnější pasáží. Nic totiž není černobílé, ani nálady, které se v novém EP prolínají. A proto také nejlíp funguje jako celek. Gone, gone je sbírkou hořkosladkých myšlenek a emocí, které je provázejí – od odevzdanosti přes emancipaci, nutkavost, radost a naději až po smutek. V mnohém tu dvojice konfrontuje sebe samou – jak obsahově, tak technicky. Celý projekt masteroval Chris Pavey z Cambridgeshiru v Británii.

Bloome se skládá z kytaristy a producenta Martina a zpěvačky a skladatelky Kristine, kteří spolu začátkem 2018 objevili novou chuť a motivaci k vlastní tvorbě. Od té doby se od akustických pokusů posunuli směrem k digitální a analogové hudební produkci. Rádi experimentují a rádi posouvají hranice své tvorby. Své nové EP plánují představit naživo 25. ledna v pražském klubu Cross.

Info

Bloome
Fb kapely

foto © Magdaléna Vojteková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Monochrome, nové EP Marka Dadoka

redakce 24.05.2022

Grafik a producent z nejprogresivnějšího tuzemského dnb labelu Sinful Maze Recordings nechal po pandemii neurofunkových vykrucovadel a ostrých 2stepů.

Jaromír 99. Letní kapela je Mimosezóna

redakce 22.05.2022

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém albu rockový výlet za písničkou horským krajem rockové melancholie a nezčeřené vícehlasé pohody.

Vychádza Echo Cube od Analogrunner

redakce 16.05.2022

Echo Cube je citlivo vyskladaná mozaika elektronických skladieb, demonštrujúca rôznorodosť a zvukofarebnosť.

Holy Fanda & The Reverends vydávají album

redakce 15.05.2022

Dopisy v lahvi v produkci Martina Tvrdého je nabité silnými písněmi, originálním zvukem a výpovědí, která překypuje emocemi.

Lucie Redlová dozrála k lidovkám

redakce 13.05.2022

Valašská písničkářka posílená Jiřím Hradilem i horňáckými hudci vzdala hold svým kořenům, Jitce Šuranské i Davidu Stypkovi.

Duhan prichádza s projektom Wave Rider

redakce 11.05.2022

Tanečnosť, melodickosť a moderný nádych naberá oproti jeho predchádzajúcej tvorbe tvrdší a miestami cinematický charakter.

Nové album Filipa Míška u Weltschmerzen

redakce 09.05.2022

Podmanivé nálady, ASMR šuchoty, dronovo-ladené basové tóny, ostrý zvuk aj prekvapivé výbuchy zvukovej farebnosti.

Insania: Vejška života ví, že Země je placatá

redakce 05.05.2022

Insania si v novém klipu střílí z absolventů vysoké školy života a konečně vydává nové album GRRRotesky i digitálně.

Raritka Michael’s Uncle vyšla u Papagájova Hlasatele

redakce 04.05.2022

Na koncertě zazněla i zcela unikátní skladba Světlo, při jejímž provedení se k Michael´s Uncle připojila improvizovaná dechová sekce složená ze členů kapel Už Jsme Doma a Extempore.

Zbytečný luxus vydávají debutové album

redakce 29.04.2022

Album obsahuje jedenáct Petrových autorských písní – existenciálních zpovědí stárnoucího muže, tak trochu ztraceného v životě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace