Zprávy / Pozvánky

Blue October přivezou devátou desku

Blue October přivezou devátou desku

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.10.2018

Blue October je americká alternativní kapela z texaského Houstonu, která v létě vydala své nové, v pořadí již deváté album s názvem I Hope You're Happy. Při turné, na které v souvislosti s novou desku vyrazila, se zastaví 9. 2. také v pražském Lucerna Music Baru.

Název alba I Hope You're Happy se v dnešní cynické době může zdát mírně nepatřičný, ale tahle texaská kapela to myslí vážně - čeká vás výbuch ohromující pozitivity, zvukově bohatá, zářivě atmosferická a s láskou produkovaná deska. Titulní skladba se stejným názvem, jako celé album, je již jedenáctým singlem kapely, který zabodoval v TOP 40 amerického žebříčku Billboard. Kapela natáčela novou desku, která si hraje s různými žánry, s ohromnou chutí.


Blue October tvoří čtyři hudebníci. Ryan Delahoussaye, multiinstrumentalista kapely; Matt Noveskey hrající na basovou kytaru a bratři Jeremy a Justin Furstenfeldovi - bubeník a zpěvák. Noveskey popisuje jejich albovou novinku jako emocionální. Podle kapely není úplně snadné album někam zařadit. "Podle mě se nám nedá ani říkat rocková kapela a tahle deska není žánrově typická,” říká Justin Furstenfeld. “Je to jako když mix urban hudby zasáhne alternativní kapelu, která hraje art rock.”

Info

Blue October (us)
9. 2. 2019 18:00
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Foto © Chris Barber

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články