Zprávy / Nové desky

Bon Iver představují další lyric video

Bon Iver představují další lyric video

redakce | Zprávy / Nové desky | 02.10.2016

Krátce před celosvětovým sdílením nové desky 22, A Million folkových Bon Iver bylo distribuováno speciální novinové vydání doprovodných materiálů. Záhy se jej nejrůznější prodejci snažili vydražit na eBay za ceny atakující bláznivou hranici tisíce dolarů za kus. Proto label Jagjaguwar pomocí svého Twitteru upozornil fanoušky, že na veřejném vydání tohoto výtisku usilovně pracují, tak aby zbytečně neutráceli za předražené nabídky. Podobnou vlnu šíleně předražených nabídek nedávno vyvolalo i speciální vydání magazínu Boys Don't Cry Franka Oceana.


Nezůstaneme však pouze u varování labelu.Bon Iver ještě včera vydali lyric video k songu 715 - CR∑∑KS a dnes k němu přidávají další, tentokrát ke skladbě 29 #Strafford APTS. Klip, kde se slova mění v symboly na textuře plátna režírovala dvojice Aaron Anderson a Eric Timothy Carlson. O kapele si navíc můžete přečíst v nejnovějším díle Full Moon #65 s podtitulkem Písničkáři 3.0.

Info

Bon Iver

www.boniver.org

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Písničkář Homes debutuje deskou Lufu

redakce 21.02.2020

Mladý písničkář a producent Homes debutuje s melancholickou, osmiskladbovou nahrávkou Lufu, kterou si sám mixoval.

Vykuchán, vykostěn, zamrazen: katsa.theo

redakce 21.02.2020

Čtyřtrackovým EP Frost, které právě vychází na značce Ressonus Records, se hlásí o pozornost český producent katsa.theo.

Hrtl, nová deska, nové světy: Hotspot

redakce 20.02.2020

Hotspot je název třetí řadové desky od zkušeného elektronického hudebníka Hrtl, který má na kontě cenu Anděl z roku 2015.

Dmitrievna vydává nový singl Ferrari

redakce 13.02.2020

Track stylisticky navazuje na její předchozí tvorbu, s výraznější industriální atmosférou a ostrým feministickým podtextem.

David Pomahač vypráví příběhy o cestách ze tmy do světla

redakce 13.02.2020

Ve srovnání s Pomahačovým předchozím projektem, urban folkovým duem Kieslowski, značí novinka Do tmy je daleko posun v jeho tvorbě.

Virtuální zpěvačka Nivva vydává debutové EP

redakce 12.02.2020

Nivva je virtuální hudebnice, digitální bytost. Debutové EP Easy vydává na labelu Bad Names.

Nina Kohoutová debutuje singlem Blue Sunray

redakce 12.02.2020

Tématem její autorské hudební prvotiny je vztah se starší sestrou, která se neočakávaně osamostatnila a následně stala matkou.

Coals představují nový singl Pearls

redakce 11.02.2020

Kasia Kowalczyk a Łukasz Rozmysłowsky aka Coals chystají na březen zbrusu novou desku docusoap, kterou uvádí první singl.

Bare Escape debutují u Kabinet Records

redakce 29.01.2020

Brno i celá česká alternativní hudební scéna dostala do žil transfuzi divoké krve. Nová kapela neznamená nutně nové tváře.

Mighty Oaks představují nový singl a videoklip

redakce 27.01.2020

Indiefolkové trio usazené v Berlíně aktuálně představuje nový singl Tell Me What You’re Thinking. Zároveň ohlašují novinkové album.