Zprávy / Pozvánky

Bonamassa vzdává hold bluesovým králům

Bonamassa vzdává hold bluesovým králům

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.07.2015

Letošní léto bylo pro jednoho z nejlepších předních kytaristů Joe Bonamassu speciální. Ačkoliv každoročně vyráží na klasické letní tour, letos vzdá hold třem králům bluesu. A ještě předtím stihl dokončit nejnovější album. To vše jsou důvody, proč nevynechat 5. října, letošní koncert ve Foru Karlín.

Albert King, BB King, Fredie King. To jsou jsou tři jména, která bezesporu patří k bluesové špičce. Joe Bonamassa, jako zástupce nové vlny bluesových kytaristů, vzdá těmto hvězdám hold na svém speciálním tour s názvem 3 králové bluesu. Turné odstartuje 7. srpna koncertem v New Jersey a po necelém měsíci vyvrcholí v Los Angeles.


Joe Bonamassa byl odmalička brán jako "zázračné dítě", už v sedmi letech hrál s BB Kingem, což pro byla obrovská pocta. Na turné vyráží hned poté, co dokončí své nové album. "Jsme opravdu rádi, že si v tak nabitém programu našel čas během svého podzimního turné navštívit také Českou republiku. Pamatuju si na jeho první koncert, tehdy ještě v klubu Vagon, byl to neuvěřitelný zážitek. Nový, exkluzivní prostor Fora Karlín v nás budí také velká očekávání," říká Barbora Šubrtová, šéfdramaturgyně společnosti United Islands, která koncert pořádá.

Vstupenky na pražský koncert pomalu mizí. Ty nejexkluzivnější místa už jsou téměř vyprodaná, zbývá několik posledních lístků. Stále ještě jsou však k dispozici jak exkluzivní místa k sezení, tak i levnější na stání.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace