Zprávy / Pozvánky

Bondage Fairies, nintendo a kyselina v žilách

Bondage Fairies, nintendo a kyselina v žilách

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.09.2015

Duo Bondage Fairies, původem ze švédského Stockholmu, má na kontě tři studiové zářezy a pár deci "kyseliny" v krevním oběhu. Neúspěšný umělec spolčený s počítačovým nerdem? Punkové nadšení, zvrhlé nintendo synťáky, basa, kytara a chytlavé popěvky jsou to, co by vás mělo přilákat do Plánu B v pátek 25. září.

Elvis Creep a Deus Deceptor, jak se duo prezentuje mimo pódia, si sebou momentálně vozí i bubeníka a zpěváka, takže show by měla být bohatší a více pestrá. Vyloženě lahůdka na start klubové sezóny!


Každopádně ostřílení ostravští promotéři nenechávají věci náhodě a k Bondage Fairies nastřelili další 4 střeštěnosti. A to Rraouhhh! aka bruselská dvojka Samantha Chope a Mr. Marcaille. Samantha křičící z duše do duše a Marcaille nenechá nikoho jen tak stát, protože to rozbalí v disko stylu na analogové mašinky. Další divnej typ je Ernst Palicek z Rakouska. Vezmete pop, přihodíte ponožky v sandálech, přidáte hip-hop a špetku autismu. Recept můžete ochutnat naživo.


Mistr Marcaille je tuhý parchant a tak si sebou do Ostravy dotáhne (mimo krabičky) i své cello, dva kopáky a zahraje mix Motorhead, High on Fire a dalších neveselých nářezů. Fousy, pot a trenýrky. Nechápete? Pochopíte! No a na závěr či na start... stálice ostravské bizarní scény... I love 69 popgeju. Opět dvojka, opět velice netradiční, protože "They are bizzare!". Kluky by si na svatbu určitě pozval kde kdo. Klávesy s podklady a k tomu DIY elektronické perkuse. Od trenek se dostáváme ke slipům.

Je se na co těšit. Tahle celá sranda vás příjde na 160 korun českých a kapacita je omezena na 100 hudbychtivých lidí.

Info

Bondage Fairies (se) + Rraouhhh! (be)
Support: Ernst Palicek (at) + I love 69 popgeju
25. 9. 2015 20:00
Plan B Hardcore Cafe, Ostrava
Vstupné: 160,- v předprodeji

www.facebook.com/events/462110700627066
www.facebook.com/PlanBHardcoreCafe

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Procházka výstavami XY 2021

redakce 21.04.2021

Všechny výstavy budou instalovány ve veřejném prostoru Olomouce tak, aby je bylo možné navštívit i v omezených podmínkách.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace