Zprávy / Pozvánky

Britští The Horrors zavítají do Prahy

Britští The Horrors zavítají do Prahy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.06.2017

Britští The Horrors, kteří nedávno předskakovali na části turné krajanům Depeche Mode, vydávají 22. září své páté studiové album stroze pojmenované V. Desetiskladbovou nahrávku produkoval Paul Epworth a jejich evrospské turné bude následovat v listopadu kdy 29. 11. zavítají také do pražského Futurum Music Baru. Vstupenky za 690,- + poplatky budou v předprodejích na webu klubu i na goout.cz. Fanoušci, kteří kapelu sledují na Spotify, si budou moci lístky koupit v předstihu.

Deska s názvem V bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl Machine, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl Something to Remember Me By, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. V představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.


"Je to risk," říká Faris Badwan. "Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat." Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí. V se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney. Basák Rhys Webb dodává: "Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti."

Info

The Horrors (uk)
29. 11. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky za 690 Kč + poplatky od 30. 6., na místě 790 Kč.

www.facebook.com/events/1801085716813407
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bert & Friends zahrají na střeše Radost, pak tour

redakce 16.06.2021

Vstupenky byly vyprodány během pár hodin, a proto se kapela rozhodla přidat ještě jeden koncert, který se odehraje hned následující den.

Kasárna Karlín zahajují léto. Bude i malá stage

redakce 15.06.2021

Oblíbený pražský kulturní spot, Kasárna Karlín, oznamuje letní program. Mezi červnem a zářím přivítá několik kapel. Na place přibude i malá stage.

Big Thief i Poets of the Fall přijedou příší rok

redakce 14.06.2021

Na své české fanoušky Big Thief nezapomněli a v rámci svého prvního evropského turné zahrají v klubu MeetFactory. V Roxy vystoupí finští Poets of the Fall.

Oslava narozenin vydavatelství Polí5

redakce 13.06.2021

Velký večer alternativní hudby po covidovém půstu. Načeva, Hm... a další zahrají svá „nová“ alba z labelu Polí5.

Los Bitchos přivezou nakažlivou směsku psychedelie a cumbie

redakce 11.06.2021

Co začalo jako studiový pokus o moderní verzi peruánské cumbie, je nyní plnohodnotnou kapelou s nevídaným drajvem. Nerozlijte si koktejly!

Potrvá otevírá koncertní sezónu

redakce 10.06.2021

Během června chystá dejvická kavárna tři vystoupení. Představí se Jiří Imlauf, Šimanský/Niesner a UKW.

Divočina karlínského brownfieldu aneb program Přístavu 18600

redakce 10.06.2021

Úterní večery v Přístavu 18600 jsou určeny přednáškám, středy divadlu, čtvrtky koncertům, pátky podvečerním DJ setům.

Filmaři lákají na rekordní počet českých filmů

redakce 10.06.2021

Jen do půlky letošního září se diváci mohou těšit na rekordní počet téměř dvaceti českých distribučních premiér celovečerních filmů. A k tomu jde do kin více než deset dokumentů.

Silence of Sound a Madera v hradeckém Artičoku

redakce 07.06.2021

Vernisáž fotografií Barky Fabiánové v kavárně, koncert kapely Madera na dvorku pod rozkvetlou třešní. Pozvánka do královéhradeckého Artičoku.

The Residents v Praze

redakce 06.06.2021

Původně bylo toto turné plánováno již na začátek roku 2021, kvůli pandemii koronaviru bylo ale přeloženo.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace