Zprávy

Brutal Assault hledá archivní materiály pro knihu

Brutal Assault hledá archivní materiály pro knihu

redakce | Zprávy | 20.02.2015

Pořadatelé momentálně usilovně pracují na knize k dvacátému výročí festivalu Brutal Assault a vřele uvítají co nejvíce archivních materiálů, fotek, příběhů s hitosriífestivalu spojených... V této souvislosti chtějí požádat příznivce BA festivalu o pomoc.


Tým BA v současné chvíli usilovně pracuje na knize, jež by orámovala dvacetileté výročí festivalu Brutal Assault a jeho postupnou transformaci z akce lokálního významu po festival světové úrovně, jež snese přísná mezinárodní měřítka. Proto se obrací na vÁS, na fanoušky, jež jsou festivalu věrni od jeho samotného počátku. Aby kniha nabídla dostatečné množství zajímavého materiálu, potřebují vaši pomoc. Zapátrejte v archivech, pošťouchněte své starší známé, kteří na festival jezdí od samého začátku a pomozte shromáždit staré plakáty, fotky a videa kapel či areálu, letáky, vstupenky... prostě cokoliv, co může být hodnotné. Jedná se zejména o prvních deset ročníků z let 1996 - 2005, čím starší, tím cennější. Autoři nejlepších materiálů budou odměněni výtiskem knihy, kterou chtějí pořadatelé vydat a pokřtít na letošním ročníku. Pokud nějaké dobové materiály máte, ozvěte se prosím na email: sud@obscure.cz.

Info

Brutal Assault

www.brutalassault.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Srpnové Fource Live se stěhují

redakce 11.07.2020

Koncertní série Fource Live představí Aiko, Teepee, Ai Fen, Khoibu a přesouvá termín koncertu Metronomy na jaro.

Sophia v Underdogs!

redakce 10.07.2020

Jen málo muzikantů má štěstí na takový „život po životě,“ jako Robin Proper-Sheppard.

Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

redakce 10.07.2020

I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený.

Koncert pro Sedmičku s New|Old, Krang a Burning Steps

redakce 10.07.2020

Provozní klubu se rozhodli, že ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s Klubem 007, uspořádají do konce roku 2020 víkendové koncerty.

Živák Early June Sketches ukazuje trochu jiné Vellocet Roll

redakce 09.07.2020

Neukotvená a v nejlepším slova smyslu bádavá nahrávka nepostrádá to, co dělá Vellocet Roll tak pozoruhodnými - suverenitu a tlak.

Explicit opakuje zrušený březnový line up a dává šanci méně známým DJs

redakce 09.07.2020

Explicit sound se po dlouhé době představí v samostatných setech jako Dj De, Vinfield a Krabs, který má před sebou zároveň svoji první live show.

Domácí verze Front Porch festivalu

redakce 09.07.2020

Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto, že bude v České republice dosavadní premiérou.

Full Moon #111–112: V náruči fotografie

redakce 08.07.2020

Fotografiím se ve Full Moonu věnujeme od samotných začátků, možná ne zcela erudovaně, ale o to vášnivěji. Pokud je to alespoň trochu možné, klademe důraz na fotografie vlastních autorů, dlouze…

Imagination Festival je zpět

redakce 08.07.2020

Nejtvrdší elektronický podnik u nás chystá na podzim další edici. Imagination Festival se vrací v listopadu.

Festival Nultý bod v karlínské Invalidovně

redakce 07.07.2020

Program bude bohatý a nejedno představení je jazykově bezbariérové a vzhledem k velmi omezenému počtu diváků u většiny představení je exkluzivita zážitku zaručena.