Zprávy / Pozvánky

CAMP spustí výstavu o nejdůležitějších stavebních projektech

CAMP spustí výstavu o nejdůležitějších stavebních projektech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.05.2021

CAMP se po dlouhé pauze znovu otevírá. Po více než půlroční přestávce od všech fyzických akcí, kdy všechny eventy pouze streamovaly, diskuze probíhaly online a kontakt probíhal převážně přes sociální sítě, nebo prostřednictvím portálu campuj.online, se CAMP neon konečně znovu rozsvítí. Spolu s ním se otevře i kavárna, knihkupectví a celý areál Emauzy. Návštěvníci si tak mohou užít akce naživo, vstup je podmíněn negativním antigenním testem.

Výstava Praha zítra? Pražské priority mapuje pět základních kategorií stavebního vývoje hlavního města Prahy. Oblasti, na které se výstava zaměřuje jsou: nové čtvrti, nová propojení, nové příležitosti, nová náměstí a nové parky. Zásahy se liší svou velikostí a nachází se v různých částech města. Návrhy pochází od nejrůznějších předních českých i zahraničních architektonických studií. Jedno však mají téměř vždy společné – vybrané projekty jsou v drtivé většině investicí města. Návštěvníci se dozví o budoucnosti Václavského náměstí či kolik lidí bude žít v nové čtvrti Bubny - Zátory. 

Na prázdniny připravuje Centrum architektury a městského plánování letní program s názvem Praha pod mikroskopem. Převážná část bude situována ve venkovních prostorách okolního areálu, cílem CAMPu je zpřístupnit celý park ještě více veřejnosti. V plánu je letní kino, kvízy, bojovka, diskuze, workshopy, divadlo a koncert.

Info

CAMP
web centra

foto © se svolením CAMPu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fvlcrvm a Tea Sofia na společném koncertě

redakce 30.07.2021

Tea se ve svých vlastních textech nebojí nepříjemných témat, která dokáže díky svému jedinečnému hlasu posluchačům emotivně naservírovat.

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace