Zprávy / Pozvánky

Candy Meatworks s The Hops Party (ne)budou Trudno

Candy Meatworks s The Hops Party (ne)budou Trudno

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.03.2018

Každý se někdy ocitl v mamutím pogu. Aspekt rozdupání neohrabaným chobotnatcem zachytil i božský Zděnek. Proč vyhynuli dinosauři? Protože byli zavření do své kulturní bubliny a šok provázející masivní invazi úchylných kapel způsobil zvýšený tlak a následnou lebeční explozi. Proto se přijďte proti mozkovým příhodám obrnit do Klubovny.

Candy Meatworks. Dinosaur tak masivní, že ho před tepelnou úpravou musíš okrájet. I tak si ale po skončení budete připomínat jeho láteření na malého lizárda. Ven nepudeš!

The Hops Party. Víte, proč dinosauři vyhynuli? Protože nebyli dobří savci. Nastupující generace vřískajících primátů přisátých k prsu je zastoupena tímto přeživším duem. Opičí pohyby a skřeky povinny, vždyť z nich za pár tisíciletí vyroste civilizace.

Trudno. Tohoto bájného dinosaura nikdo nikdy neviděl. Hádáte správně, jde o potomka legendárního brontosaura. Z jeho býložravých útrob se ozývají útržky nápěvů, které však v podání jeho velké ozubené tlamy mutují na dark folk. Tak to je úlovek, Zděnku!

Info

Candy Meatworks + The Hops Party + Trudno
17. 3. 2018 19:00
Klubovna, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Or představují první singl z nové desky

redakce 28.05.2020

Nové album Or ponese název Smutný stroje a vyjde v červnu 2020 u pražského vydavatelství Silver Rocket.

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.

Elektronické duo Bratři procestuje šestnáct evropských zemí

redakce 19.05.2020

Během více než měsíčního online showcase projektu budou představeny kapely, které formují budoucnost evropské hudby. Liveurope.