Zprávy

Červený kůň vyběhl ze stáje!

Červený kůň vyběhl ze stáje!

redakce | Zprávy | 10.11.2012

Nezávislý hudební label Červený kůň má nový web a e-shop. Mimo vlastní vydavatelské aktivity nabízí tuzemským kapelám možnost elektronického prodeje jejich desek, prodej fyzických nosičů nebo kapelového merche. Jistě, taková strategie nezávislého labelu není nic nového ani u nás, jakkoliv je vlastní spíš hc-punkové scéně než třeba indie muzice, v poslední době ale není pohyb na tomto poli příliš velký.

Vedle obligátních služeb nadhazuje Červený kůň možnost distribuce jak do českých hudebních portálů (Supraphonline.cz, MusicJet), tak i do více jak 100 světových hudebních portálů (iTunes, Amazon, Deezer, ...). Poměrně střídmé portfolio nabízí jen hrstku neznámých umělců, ale jedno jméno tam přeci jen vyčuhuje a dává celému labelu zdání regulérnosti: Kittchen. A pokud jste nějakou čirou náhodou minuli nebo si zapomněli stáhnout remixové album jeho desky Menu, tady můžete.

Odkazy:
www.cervenykun.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #32: Tús Nua

redakce 21.10.2019

Svůj výběr skladeb do naší mixtapeové série Mooncloud postavilo chorvatské dívčí trio Tús Nua na postrockových plochách.

KlipyTipy: Papyllon - What About Tonight

redakce 21.10.2019

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre.

Na festivale Mobilis vystúpi hudobný producent Murcof

redakce 21.10.2019

Domáci a zahraniční umelci a umelkyne predstavia radikálne umelecké imaginácie, praxe a texty, ktoré sú kritické voči súčasnosti.

Studenti chystají velkou oslavu svobody na Národní třídě

redakce 21.10.2019

Náměstí Václava Havla (Piazzetta Národního divadla) bude patřit dvacítce neziskových organizací, které zde budou prezentovat interaktivní formou svou činnost.

Nové výstavy: nekonformní mladá Amerika, francouzský Kolektiv W, rodinné vztahy

redakce 20.10.2019

Ve vysočanské Pragovce budou hned čtyři nové výstavy. Young American, Mimořádné vstupy IV., Obraz rodiny a Přechodné zázemí.

The Murder Capital poprvé v Praze

redakce 20.10.2019

Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co dělá kapelu tak jedinečnou. Nejlepší postpunk současnosti.

Súčasné mená česko-slovenskej elektronickej scény v Puncte

redakce 20.10.2019

Lowmoe, Dead Janitor, Macronoise a další? Koncert pod hlavičkou labelu Xion.

Skupina Čisté Tvary vydáva po štyroch rokoch nový album

redakce 19.10.2019

Skupina pri príležitosti vydania albumu zároveň zverejnila videoklip k prvému singlu, a to k titulnej skladbe albumu.

Mezipatra odhalila svůj hlavní program

redakce 19.10.2019

Celovečerní debut Ernsta autenticky a s humorem pojednává o důležitosti přátelství a vzájemné toleranci nejen v queer komunitě. A filmů bude daleko víc!

Do nejhlubších zákoutí vlastní duše. Nick Cave se vrátí do Prahy.

redakce 18.10.2019

S nečekaným, ale o to vřeleji přijatým novým albem Ghosteen vyráží Nick Cave and The Bad Seeds do světa a oznamují evropské turné na jaro 2020, které zahrnuje i Prahu.