Zprávy / Festivalové

Červnová NAAB oslava se blíží

Červnová NAAB oslava se blíží

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2018

Klasická červnová NAAB oslava zvaná Noise Party letos opět změnila své působiště a nakonec se tento rok bude konat na kultovním místě u Telče a to v mlýně u Skaláka.

Noise Party proběhne ve dnech 22. a 23. června a celkem vystoupí patnáct kapel rozmanitých stylů i složení plus jeden kosmopouštěč na den. V pátek se bude začínat v 19:00 a na pódiu se postupně vystřídá šestice kapel. Zahrají freejazz-corový Frisk z Pardubic, temnopřísná úderka Nikander a Zabloudila v nevyzpytatelné šestičlenné hlučné sestavě. Francouzští Leche Moi přidají svou dávkou experimentálního electro post-punku. A z Plzně přijedou legendy math-rocku Madebythefire a Povodí Ohře se Sisim a lidma z Esazlesa. O závěr večera až rána se postará Kalimankou Denkou, do kterého se reinkarnoval Náruč Aster.

V sobotu se začne hrát už v 16:00, před tím nějak proběhne klasický a samozřejmě legendární fotbalový turnaj. V sobotu zahraje hned devět uskupení. Přes bratrské noise-rockové duo z Tábora Oberkorperfrei, domácí screamo-hc Tosiro či hlučnou improvizaci Bahnhoffreundschaft, až po manželské duo Tomáše a Báry Přidalů Deceased Squirrel on the Phone, tancovačku Sýček, oceňovanou kytarovku Pacino a argentinskou taneční freejazz-rockovou dvojku Ricarda Cometa. Vrcholem pak nejspíš bude vystoupení dvou dvoučlenných kapel z Norska – experimentální grind Brutal Blues se členy MoHa! či Psudoku a těžkotonážní noise-funk v podání Golden Oriole se členy Staer. Bolest krku zaručena.

Info

Noise Party
22.-23. 6. 2018 19:00
Skalákův Mlýn, Meziříčko
fb událost

foto © Vareila

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace