Zprávy / Festivalové

Červnová NAAB oslava se blíží

Červnová NAAB oslava se blíží

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2018

Klasická červnová NAAB oslava zvaná Noise Party letos opět změnila své působiště a nakonec se tento rok bude konat na kultovním místě u Telče a to v mlýně u Skaláka.

Noise Party proběhne ve dnech 22. a 23. června a celkem vystoupí patnáct kapel rozmanitých stylů i složení plus jeden kosmopouštěč na den. V pátek se bude začínat v 19:00 a na pódiu se postupně vystřídá šestice kapel. Zahrají freejazz-corový Frisk z Pardubic, temnopřísná úderka Nikander a Zabloudila v nevyzpytatelné šestičlenné hlučné sestavě. Francouzští Leche Moi přidají svou dávkou experimentálního electro post-punku. A z Plzně přijedou legendy math-rocku Madebythefire a Povodí Ohře se Sisim a lidma z Esazlesa. O závěr večera až rána se postará Kalimankou Denkou, do kterého se reinkarnoval Náruč Aster.

V sobotu se začne hrát už v 16:00, před tím nějak proběhne klasický a samozřejmě legendární fotbalový turnaj. V sobotu zahraje hned devět uskupení. Přes bratrské noise-rockové duo z Tábora Oberkorperfrei, domácí screamo-hc Tosiro či hlučnou improvizaci Bahnhoffreundschaft, až po manželské duo Tomáše a Báry Přidalů Deceased Squirrel on the Phone, tancovačku Sýček, oceňovanou kytarovku Pacino a argentinskou taneční freejazz-rockovou dvojku Ricarda Cometa. Vrcholem pak nejspíš bude vystoupení dvou dvoučlenných kapel z Norska – experimentální grind Brutal Blues se členy MoHa! či Psudoku a těžkotonážní noise-funk v podání Golden Oriole se členy Staer. Bolest krku zaručena.

Info

Noise Party
22.-23. 6. 2018 19:00
Skalákův Mlýn, Meziříčko
fb událost

foto © Vareila

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články