Zprávy / Festivalové

Červnová NAAB oslava se blíží

Červnová NAAB oslava se blíží

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2018

Klasická červnová NAAB oslava zvaná Noise Party letos opět změnila své působiště a nakonec se tento rok bude konat na kultovním místě u Telče a to v mlýně u Skaláka.

Noise Party proběhne ve dnech 22. a 23. června a celkem vystoupí patnáct kapel rozmanitých stylů i složení plus jeden kosmopouštěč na den. V pátek se bude začínat v 19:00 a na pódiu se postupně vystřídá šestice kapel. Zahrají freejazz-corový Frisk z Pardubic, temnopřísná úderka Nikander a Zabloudila v nevyzpytatelné šestičlenné hlučné sestavě. Francouzští Leche Moi přidají svou dávkou experimentálního electro post-punku. A z Plzně přijedou legendy math-rocku Madebythefire a Povodí Ohře se Sisim a lidma z Esazlesa. O závěr večera až rána se postará Kalimankou Denkou, do kterého se reinkarnoval Náruč Aster.

V sobotu se začne hrát už v 16:00, před tím nějak proběhne klasický a samozřejmě legendární fotbalový turnaj. V sobotu zahraje hned devět uskupení. Přes bratrské noise-rockové duo z Tábora Oberkorperfrei, domácí screamo-hc Tosiro či hlučnou improvizaci Bahnhoffreundschaft, až po manželské duo Tomáše a Báry Přidalů Deceased Squirrel on the Phone, tancovačku Sýček, oceňovanou kytarovku Pacino a argentinskou taneční freejazz-rockovou dvojku Ricarda Cometa. Vrcholem pak nejspíš bude vystoupení dvou dvoučlenných kapel z Norska – experimentální grind Brutal Blues se členy MoHa! či Psudoku a těžkotonážní noise-funk v podání Golden Oriole se členy Staer. Bolest krku zaručena.

Info

Noise Party
22.-23. 6. 2018 19:00
Skalákův Mlýn, Meziříčko
fb událost

foto © Vareila

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Byla založena Asociace českých filmových festivalů

redakce 13.04.2021

Rozevírání nůžek mezi stoupajícími náklady a stagnujícími příjmy nutily i organizátory akcí s dlouholetou tradicí a pevným diváckým zázemím pohybovat se na samé hranici udržitelnosti.

JazzFestBrno míří na obrazovky

redakce 11.04.2021

Mezinárodní den jazzu? Tentokrát streamovaně pod taktovkou JazzFestBrno.

Pohoda festival se přesouvá na rok 2022

redakce 07.04.2021

Plná verzia festivalu až o rok, v júli 2021 bude Pohoda on the Ground.

Luhovaný Vincent a doba covidová

redakce 07.04.2021

Na pomyslnou dovolenou do jejich vlastního města budou pořadatelé zvát i samotné obyvatele Luhačovic, a to prostřednictvím související pohlednicové kampaně.

Marienbad Film Festival se přesouvá

redakce 06.04.2021

Vzhledem k oznámené změně termínu MFF Karlovy Vary na konec srpna se organizátoři Marienbad Film Festivalu rozhodli uspořádat festival zkraje prázdnin.

Crème de la Crème bude online na Edisonline

redakce 01.04.2021

Festival, který se za normálních okolností odehrává pouze na Slovensku, se díky virtuálnímu uvedení představí také českým divákům.

Festival Colours of Ostrava se přesouvá na červenec 2022

redakce 31.03.2021

Festival se z důvodu přetrvávající pandemie koronaviru a zásadní nejistoty přesouvá o další rok na 13. - 16. července 2022.

Festival Tauron Nowa Muzyka proběhne v polovině léta

redakce 28.03.2021

Organizátoři Tauron Nowa Muzyka našli pro katovický festival nejen elektronické hudby nový termín.

Okolojeles v přírodě s přírodou

redakce 22.03.2021

Společně, i když samostatně, východ Evropy jako výchozí bod, uprostřed periferie, emancipace a rovnost.

Festival Metronome Prague se přesouvá

redakce 18.03.2021

Pořadatelé uvádějí: „Za těchto okolností by bylo nezodpovědné uvažovat o konání festivalu.“

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace