Zprávy / Festivalové

Červnová NAAB oslava se blíží

Červnová NAAB oslava se blíží

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2018

Klasická červnová NAAB oslava zvaná Noise Party letos opět změnila své působiště a nakonec se tento rok bude konat na kultovním místě u Telče a to v mlýně u Skaláka.

Noise Party proběhne ve dnech 22. a 23. června a celkem vystoupí patnáct kapel rozmanitých stylů i složení plus jeden kosmopouštěč na den. V pátek se bude začínat v 19:00 a na pódiu se postupně vystřídá šestice kapel. Zahrají freejazz-corový Frisk z Pardubic, temnopřísná úderka Nikander a Zabloudila v nevyzpytatelné šestičlenné hlučné sestavě. Francouzští Leche Moi přidají svou dávkou experimentálního electro post-punku. A z Plzně přijedou legendy math-rocku Madebythefire a Povodí Ohře se Sisim a lidma z Esazlesa. O závěr večera až rána se postará Kalimankou Denkou, do kterého se reinkarnoval Náruč Aster.

V sobotu se začne hrát už v 16:00, před tím nějak proběhne klasický a samozřejmě legendární fotbalový turnaj. V sobotu zahraje hned devět uskupení. Přes bratrské noise-rockové duo z Tábora Oberkorperfrei, domácí screamo-hc Tosiro či hlučnou improvizaci Bahnhoffreundschaft, až po manželské duo Tomáše a Báry Přidalů Deceased Squirrel on the Phone, tancovačku Sýček, oceňovanou kytarovku Pacino a argentinskou taneční freejazz-rockovou dvojku Ricarda Cometa. Vrcholem pak nejspíš bude vystoupení dvou dvoučlenných kapel z Norska – experimentální grind Brutal Blues se členy MoHa! či Psudoku a těžkotonážní noise-funk v podání Golden Oriole se členy Staer. Bolest krku zaručena.

Info

Noise Party
22.-23. 6. 2018 19:00
Skalákův Mlýn, Meziříčko
fb událost

foto © Vareila

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival MikuLOVE příští víkend

redakce 17.08.2022

Festival navazuje dramaturgií a podtitulem Festival nepopulární hudby na dvacetiletou tradici zdejšího festivalu Eurotrialog.

Batch a třináct brněnských klubů

redakce 15.08.2022

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na klubové scéně.

Jazz Goes to Town ohlašuje další edici

redakce 15.08.2022

Můžete se těšit na osm českých premiér, z toho jednu světovou, a to skladbu Songs legendárního skladatele a trumpetisty Michaela Mantlera.

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Na Salaši podruhé

redakce 13.08.2022

Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty.

Druhý ročník Raveyard Festivalu

redakce 12.08.2022

Tentokrát se můžete těšit na světová drum’n’bassová jména, ale také na špičky tuzemské rapové scény nebo novou experimentální stage.

Festival Metal!!! přiveze Napalm Death

redakce 11.08.2022

Českou scénu zastupují i brněnští deathmetaloví Vanguard, Refore, jejichž koncerty bývají hodně našlapané nebo See You in Hell.

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

redakce 10.08.2022

Milovníci mathrockových rytmů a anglického bláta se mohou těšit na Lightning Bolt, A. A. Williams, Emmu Ruth Rundle, Mono, Zeal and Ardor, Godlfesh, Amenra a další.

Polský Fest Festival je za rohem

redakce 09.08.2022

Letos se na devíti hlavních scénách a v dalších zónách představí přes 200 umělců z celého světa.

Ugandský festival Nyege Nyege zveřejňuje lineup

redakce 09.08.2022

Na festivalu se předství mimojiné ghansko-nigerijská zpěvačka Adomaa, keňská popová hvězda Kabeaushé a nigerijská rapperka MC Aunty Rayzor.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace