Zprávy / Festivalové

Changeover, nový multi-festival v Bělehradu

Changeover, nový multi-festival v Bělehradu

redakce | Zprávy / Festivalové | 17.09.2022

Changeover Bělehrad je nový mezinárodní multižánrový showcaseový hudební festival se vzdělávacím open talk programem, jehož cílem je stát se místem dialogu mezi hudebníky a profesionály z celé Evropy. Bude se konat na různých místech Bělehradu, obsáhne Drugstore, Dom omladine, KC Grad, DIM, 20/44, Kvaka 22, Elektropionir nebo Polet.

Hudební program shromáždí na 70 umělců a kapel, zatímco vzdělávací části se zúčastní více než 20 profesionálů z hudebního průmyslu: manažeři labelů a bookingoví agenti, distributoři, promotéři, novináři nebo zástupci klubů budou s publikem diskutovat o nejnovějších trendech a sdílet vlastní zkušenosti.

Changeover je především o experimentech, line-up se snaží představit mladou, nenápadnou, ambiciózní a zároveň velmi multikulturní tvůrčí oblast, od tropicalie po krautrock, od cold wave po weird indie a všechno mezi tím. Namátkou vystoupí: Opus Kink (UK), Marina Herlop (ES), Siksa (PL), Dollkraut (NL), Deep Glaze (HU), ŽEN (HR), Soyuz (BY), Otchim (FR), sinks (CZ), ShiShi (LT), Duo Ruut (EE), Yus Yus (RS), Seine (HR), Pantaloons (SI), Inturist (RU), Yöu (MK), Gnoomes (RU), Mart Avi (EE), Stadt (UA), Elizabete Balčus (LV), Etceteral (SI), Svojat (SI), Turbo Trans Turisti (RS), Aviary (HU), Džezbollah (RS), TDK (BG), Testet ölt (RS), The Omy (RU), Nokti (HR), Anton Ripatti & Babakaband (RU), Sonic Death (RU), seznam se stále rozšiřuje.

Info

Changeover
6.-8. 10. 2022 Bělehrad
web

foto © Anxo Casal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Foals, Yungblud, M83 a Moderat na Grape festivale

redakce 05.12.2022

Na potešenie všetkých fanúšikov Moderat vydali nový album More D4ta. Rovnako ohlásili aj svoje prvé koncerty a my ich opäť uvidíme v lete na Grape.

Editors a White Lies na Metronome Prague

redakce 02.12.2022

White Lies vyzkoušeli syntetické příchutě i novovlnné groovy, prozkoumali neznámé elektronické zvukové krajiny a šli i cestou progresivních experimentů.

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

redakce 01.12.2022

Katovický OFF vykopává prvních 14 důvodů, proč se těšit na léto. Festival proběhne tradičně v Údolí tří rybníků.

Na KovnaFestu se představí trap, noise i klezmer

redakce 30.11.2022

KovnaFest je jednodenní komunitní festival, který proběhne v žižkovském prostoru Punctum–Krásovka v osmé edici.

Rock for People 2023: The 1975

redakce 29.11.2022

Většina alb The 1975 se umístila na vrcholných příčkách britských i amerických hitparád a v roce 2020 si vysloužili i nominaci na cenu Grammy.

PAF Olomouc začíná po neděli

redakce 27.11.2022

V průběhu festivalu se několik desítek umělců světového významu společně s diváky pokusí nalézt odpovědi na kryptický odkaz faustovské legendy.

Eurosonic rozšiřuje program

redakce 22.11.2022

K dříve oznámeným domácím jménům, jako jsou jsou zpěvačky Aiko, Amelie Siba a Nina Kohout vystoupí i Hentai Corporation, Adela Mede nebo 52 Hertz Whale.

Festival proti násiliu

redakce 15.11.2022

Okrem odkazu Nežnej revolúcie sa chcú spoločne postaviť proti prejavom neznášanlivosti a násiliu, ktoré je ich dôsledkom.

Festival Sharpe oznámil prvé mená

redakce 14.11.2022

Koncerty v ateliéroch, kabinete či na dvore bývalej školy. V ikonických priestoroch bratislavskej Novej Cvernovky.

Berlínské CTM oznamuje první jména

redakce 12.11.2022

Těžištěm festivalu je tradičně alternativní elektronika, tradičně ale vybočí i do jiných žánrů a uměleckých disciplín.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace