Zprávy

Charitativní Eagles of Death Metal

Charitativní Eagles of Death Metal

redakce | Zprávy | 02.12.2015

Eagles of Death Metal oslovili muzikanty, aby předělali skladbu I Love You All the Time z jejich letošního alba Zipper Down. Veškerý výtěžek z prodeje zmíněné skladby pak kapela věnuje organizaci Sweet Stuff Foundation, která si vzala za úkol pomoc pozůstalým po obětech pařížských teroristických útoků ze 13. listopadu. Zároveň vyzvali všechny streamující umělce i obchodníky, aby zisky z předělávek také věnovali na charitativní účely. První sklabu zveřejnili Dean Ween Group.Nedávno jsme o poslední desce Eagles of Death Metal psali: "Tohle není album, jakým se říká "zásadní". Je krajně nepravděpodobné, že Eagles of Death Metal nějaké takové kdy natočí. Na to je jejich přístup příliš nezávazný, muzika příliš (i když přiznaně) odvozená..." Jak se věci rychle mění a jak hudbou proniká život, stejně jako hlasy křičící o lásce, hlasy ukazující na pragmatismus a prospěchářství? Historické knížky takhle definují válku, dobré ráno, Vietname. Evropo.

Info

Eagles of Death Metal

foto © Chapman Baehler

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Eva Jiřička a Ladislav Jezbera v GMU

redakce 29.06.2022

Právě probíhají dvě nové letní výstavy v královéhradecké galerii GMU – Mezi sebou Evy Jiřičky a Ego Ladislava Jezbery.

Private Poison, Arleta má avatara

redakce 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství.

Student Fest se zajímavým lajnapem

redakce 28.06.2022

Letos festival přinese, díky spolupráci s kolektivem glitter.hit, i zahraniční jména - italsko-australského producenta t0niho a polskou hyperpopovou dvojici mylittlethumbie & ksiaze700.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Central European Jazz Showcase představuje

redakce 27.06.2022

Cílem showcase je podpořit export jazzových kapel, aby se častěji objevovaly na programech klubů a festivalů v zahraničí.

prazdniny s letním singlem

redakce 26.06.2022

Prazdniny nejsou jen pop z nákupáku, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace