Zprávy / Pozvánky

Chcete vidět vousaté ženy? Bruno Ferrariho strojek zasahuje

Chcete vidět vousaté ženy? Bruno Ferrariho strojek zasahuje

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.05.2013

Takřka na den přesně po roce od křtu novinky Vaudeville se ve čtvrtek 16. 5. vrátí do pražské Roxy výjimečná postava obskurního domácího hudebního šoubyznysu Bruno Ferrari. Generační šansoniér, dekadentní showman a zpěvák slibuje při té příležitosti vrchovatou porci pro něj typického ironického mixu šansonu a osmdesátkového diska, přičemž by mělo hrát v setlistu prim především zmiňované loňské album Vaudeville.

To Bruno aktuálně připomíná zbrusu novým klipem ke skladbě Innocent Moustache Prisoner, k němuž sám říká: „Klip pojednává o skupině fanatických vyznavaček Bruna Ferrariho, které unášejí muže s chlupatými zády, vyholují jim na záda různé obrazce a z chlupů, které mužům oholí, si vyrábějí knírky. Bruno Ferrari se tímto videem staví na stranu vousatých žen a mužů s chlupatými zády.“

Album Vaudeville, které produkoval věhlasný John Fryer (mj. Depeche Mode nebo Nine Inch Nails) a autorsky na něj přispěl také Brunův spoluhráč z kultovní kapely Vanessa Moimir Papalescu, je s ročním odstupem od vydání považováno za Brunův nejkompaktnější počin, s nímž navazuje na své předchozí opusy Peep Sound (2002), Man Fatal (2005) a Lovers in Danger (2006).

Samostatnou kapitolou jsou pak Brunovy live shows balancující někde mezi kabaretem a klasickým koncertem. „Ta pravá šou přišla teprve s teatrálním Brunem a jeho partou. Lidi se smáli, skandovali, nestačili se divit vlastním očím a uším, šílené fanynky skákaly na pódium i pod... a to už teda bylo dost freaky!“ napsal např. Full Moon Zine.

Je nadmíru jasné, že podobně divoké, dekadentní a obskurní to bude i ve čtvrtek v Roxy, kde coby Brunovi hosté vystoupí elektro projekt My Name Is Ann a berlínská DJka Mz Sunday Luv, která si vezme na starost afterparty.

Info

Bruno Ferrari
support: My Name is Ann
afterparty DJ: Mz Sunday Luv (de)
16. 5. 2013 20:00
Vstup: předprodej Ticketpro 150 czk + poplatky nebo každý všední den od 16:00 do 20:00 v NoD bez poplatků / na místě 200 czk

www.facebook.com/events/521149831278605
www.brunoferrari.cz
www.facebook.com/pages/My-Name-Is-Ann/130338983682623
www.roxy.cz

foto © Adam Holý

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články