Zprávy / Festivalové

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.07.2016

Šialená parta so šialeným názvom zo Sacramenta prichádza na Slovensko predviesť svoju strhujúcu show v štýle dance punk. Tí, ktorí !!! (Chk Chk Chk) už videli, hovoria o ich koncertoch iba v superlatívoch. "Program ešte stále nemáme kompletný, dnes sme prihodili ďalšie mená. Z Olomouca prídu indie rockoví No Distance Paradise, hip hop nám doplnia Solid Move a Prezident Lourajder a nesmie chýbať ani klasika Nvmeri."


Vo všetkých stanoch bude končiť program vždy so slovenskými dídžejmi a tak ako každý rok začínať hlavný stage s pánmi za mixpultmi. Niektorých už zverejnili, teraz pridávaju ďalšie mená: Yanko Kkrál, DJ Vec, Simple Sample, Kinet, Young Jay, Uncl Pete, Sir Bakulu, Bobsan a Barbie Idiot. Stage Red Bullu sa vracia na Grape, nebude to však tourbuss, ale špeciálny kontajner, na ktorom budú vystupovať účinkujúci. Dramaturgicky sa ho organizátori snažili trošku odlíšiť od ostatných a tak tam zaradili čo najviac hip hopu a doplnili elektronikou. Line-up bude silný, tu sú mená: Moja reč, Boyband (cz/sk), Strapo feat. Spinhandz, Smack (cz), Norman Bates (cz), FVLCRVM, Dalyb, Nobodylisten (cz), Džunyja G, Purist DJ Set, DJ Spank, SJ Shimo. Nebude chýbať ani tradičný Dance Workshop.

Info

Grape Festival 2016
12. - 13. 8. 2016
letiště Piešťany, Slovensko

www.facebook.com/events/337566003080254
www.facebook.com/grapefest
www.grapefestival.sk

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Co nabídne letošní festival Film a architektura?

redakce 14.09.2021

Desátý ročník svým programem zcela naplňuje letošní téma “Spojení”, poukazující na nezastupitelnou roli architektury.

Festival Spectaculare představí zajímavosti z alternativní scény

redakce 14.09.2021

Již osm let propojuje Spectaculare pestrý hudební program s dalšími formami vizuálního umění jako je film, videoart, videomapping.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace