Zprávy / Festivalové

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.07.2016

Šialená parta so šialeným názvom zo Sacramenta prichádza na Slovensko predviesť svoju strhujúcu show v štýle dance punk. Tí, ktorí !!! (Chk Chk Chk) už videli, hovoria o ich koncertoch iba v superlatívoch. "Program ešte stále nemáme kompletný, dnes sme prihodili ďalšie mená. Z Olomouca prídu indie rockoví No Distance Paradise, hip hop nám doplnia Solid Move a Prezident Lourajder a nesmie chýbať ani klasika Nvmeri."


Vo všetkých stanoch bude končiť program vždy so slovenskými dídžejmi a tak ako každý rok začínať hlavný stage s pánmi za mixpultmi. Niektorých už zverejnili, teraz pridávaju ďalšie mená: Yanko Kkrál, DJ Vec, Simple Sample, Kinet, Young Jay, Uncl Pete, Sir Bakulu, Bobsan a Barbie Idiot. Stage Red Bullu sa vracia na Grape, nebude to však tourbuss, ale špeciálny kontajner, na ktorom budú vystupovať účinkujúci. Dramaturgicky sa ho organizátori snažili trošku odlíšiť od ostatných a tak tam zaradili čo najviac hip hopu a doplnili elektronikou. Line-up bude silný, tu sú mená: Moja reč, Boyband (cz/sk), Strapo feat. Spinhandz, Smack (cz), Norman Bates (cz), FVLCRVM, Dalyb, Nobodylisten (cz), Džunyja G, Purist DJ Set, DJ Spank, SJ Shimo. Nebude chýbať ani tradičný Dance Workshop.

Info

Grape Festival 2016
12. - 13. 8. 2016
letiště Piešťany, Slovensko

www.facebook.com/events/337566003080254
www.facebook.com/grapefest
www.grapefestival.sk

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Unsound Moon 2022

Richard Michalik, Zdeněk Němec 06.10.2022

Unsound je už každoročne záplava atraktívnej súčasnej (nielen) elektronickej produkcie zo všetkých geografických i žánrových kútov.

Festival Groove Brno startuje za pár dní

redakce 06.10.2022

První polovinu října ovládnou brněnské sály zahraniční i česká jména žánru funk a soul. Lettuce, Brooklyn Funk Essentials, Philip Lassiter a další.

Festival alternativního divadla míří do Brna

redakce 06.10.2022

Brněnská část programu přinese divákům adaptace výrazných literárních předloh, koncert undergroundové legendy, audiovizuální experiment i premiéru performance.

Irena & Vojtěch Havlovi se chystají na Le Guess Who?

redakce 04.10.2022

Pestrou tvorbu manželů je dodnes těžké, ne-li nemožné, zařadit do nějaké škatulky. Na jejich vystoupení láká festival videem od nezávislého filmaře, fotografa a zvukového umělce Vincenta Moona.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace