Zprávy / Festivalové

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

!!! (Chk Chk Chk) na Grape Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.07.2016

Šialená parta so šialeným názvom zo Sacramenta prichádza na Slovensko predviesť svoju strhujúcu show v štýle dance punk. Tí, ktorí !!! (Chk Chk Chk) už videli, hovoria o ich koncertoch iba v superlatívoch. "Program ešte stále nemáme kompletný, dnes sme prihodili ďalšie mená. Z Olomouca prídu indie rockoví No Distance Paradise, hip hop nám doplnia Solid Move a Prezident Lourajder a nesmie chýbať ani klasika Nvmeri."


Vo všetkých stanoch bude končiť program vždy so slovenskými dídžejmi a tak ako každý rok začínať hlavný stage s pánmi za mixpultmi. Niektorých už zverejnili, teraz pridávaju ďalšie mená: Yanko Kkrál, DJ Vec, Simple Sample, Kinet, Young Jay, Uncl Pete, Sir Bakulu, Bobsan a Barbie Idiot. Stage Red Bullu sa vracia na Grape, nebude to však tourbuss, ale špeciálny kontajner, na ktorom budú vystupovať účinkujúci. Dramaturgicky sa ho organizátori snažili trošku odlíšiť od ostatných a tak tam zaradili čo najviac hip hopu a doplnili elektronikou. Line-up bude silný, tu sú mená: Moja reč, Boyband (cz/sk), Strapo feat. Spinhandz, Smack (cz), Norman Bates (cz), FVLCRVM, Dalyb, Nobodylisten (cz), Džunyja G, Purist DJ Set, DJ Spank, SJ Shimo. Nebude chýbať ani tradičný Dance Workshop.

Info

Grape Festival 2016
12. - 13. 8. 2016
letiště Piešťany, Slovensko

www.facebook.com/events/337566003080254
www.facebook.com/grapefest
www.grapefestival.sk

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mladí ladí jazz od jara do zimy

redakce 17.05.2022

Krátce po velkolepé oslavě Mezinárodního dne jazzu na pražském Karlově náměstí tým pořadatelů festivalu přichystal další pestré koncerty.

Rafael Anton Irisarri přidává druhý koncert v Planetáriu

redakce 15.05.2022

Irisarri a vizuální show na kupoli Planetária? Hned nadvakrát.

Festival MikuLOVE nabídne fúzi Už jsme doma a Hradišťanu

redakce 15.05.2022

Hudebníci obou formací zahrají nově zaranžované skladby z repertoáru Už jsme doma i Hradišťanu, a to v poměru přibližně půl napůl.

Hudební festival UTOpije

redakce 12.05.2022

Nejrůznější hudební styly od postfokloru přes psychedelic-rock po acid-live-drums-techno rozvlní vodní nádrž.

Slunovrat přiváží Truffaze, La Putyku nebo Mawera

redakce 12.05.2022

Světová jména i nové neokoukané tváře, inspirativní přednášky a besedy s řadou osobností, tradičně vytříbená gastronomie včetně několika zbrusu nových překvapení.

Le Guess Who zveřejňuje první jména

redakce 11.05.2022

Vystoupí Abdullah Ibrahim, Animal Collective, clipping., CURL, Low, The Staples Jr. Singers, Ostinato Records a mnoho dalších.

Line-up Pop Messe je kompletní

redakce 11.05.2022

Program druhého ročníku progresivního festivalu Pop Messe nabídne téměř šedesát umělců ze zahraničí a Česka.

Květnové intermezzo Hradeb Samoty

redakce 10.05.2022

Viac ako 25 hudobno-vizuálnych predstavení v žánroch ako dark ambient, drone, industrial, noise, hardcore techno, batcave, rhythmic noise a ďalších.

Rafael Anton Irisarri zakončí Spectaculare v Planetáriu

redakce 10.05.2022

Irisarri zanechal svůj otisk ve většině nejzásadnějších ambientních skladeb uplynulého desetiletí i mimo něj.

Ji.hlava spustila prodej Early bird akreditací

redakce 10.05.2022

Z každé akreditace prodané do 30. června poputuje minimálně 50 korun do veřejné sbírky ukrajinského festivalu Docudays UA, který finančně podporuje ukrajinské dokumentaristy\*tky.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace