Zprávy / Nové desky

CI3 vydávají album Hodně řeky

CI3 vydávají album Hodně řeky

redakce | Zprávy / Nové desky | 20.01.2021

Ostravské hudební trio CI3 vydává album Hodně řeky. Album hodlá financovat z crowdfundingové kampaně na stránkách hithit.com, která skončí 15. února 2021.

Trio CI3 vzniklo postupnou evolucí z kapely Café Industrial. „Chtěli jsme nahrát album, které bude znít tak, jako bychom hráli na koncertě. Pravdivé, syrové, které šumí a brumí. Album, které žije.“ CI3 se hudebně pohybuje mezi žánry, někde na rozhraní alternativního rocku, popu, folku. Tvoří jej kytarista, zpěvák a textař František Kuča (Forma, Naked Floor), bubeník Viktor Dořičák (Bára Zmeková, Forma, Marxova tchyně) a basistka Kristýna Krompolcová (Short Black, Sylvos).

„Co je to společnost? Pojmenování pro svazek vnějších proudů, které tlačí na kormidlo naší bárky, aby nám zabránily vést ji směrem, který považujeme za správný,“ píše Sylvain Tesson v knize V sibiřských lesích. Album tvoří devět písní, které jsou právě o tom zápasu s proudy. Kterým se vyhnout, které překonat, kterým se odevzdat při snaze zachovat si svůj směr.

Info

CI3
Facebook kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

God and Eve vydávajú debutové EP

redakce 02.03.2021

Sú mladí, študujú hudobnú kompozíciu a majú radi súčasnú vážnu hudbu, jazz aj art pop.

Jak zní Svět na konci roku nula? Post-hudba s novým albem

redakce 01.03.2021

Popové balady a taneční kompozice si tak na desce podávají ruce s vlivy trapu, experimentální elektroniky i noise rocku.

Oliver Torr vydává první sólovou dlouhohrající desku

redakce 01.03.2021

Zvuk desky nese známky žánrů, které Torra ovlivňují - experimentální hudba, klasická avantgarda, shoegaze, IDM nebo new club music.

Vyjde album Miroslava Tótha s Dystopic Requiem Quartet

redakce 23.02.2021

Zároveň sa v online prenose uskutoční premiéra hudobného diela, ktoré spracúva silný príbeh z minulosti a nesie jasný odkaz súčasnej spoločnosti.

Koreňova Zelenina vydává první desku

redakce 19.02.2021

Bratislavská hudební skupina Koreňova Zelenina vydává svoji první desku.

Popové nahlédnutí do duše Ellie Dandelion

redakce 18.02.2021

První oficiální EP Vivid, vydané pod platformou Agrose, je narozdíl od předchozí tvorby o poznání synthovější a rytmičtějí.

hUSa je mrtvá, ať žije Venera

redakce 18.02.2021

Venera na svém prvním albu servíruje vybrané pochoutky současného pojetí posthardcore, grunge, spacerockové scény.

Teepee vychází WTOB Remixes

redakce 17.02.2021

Čeká vás chill elektronika, house i techno, tracky fanoušky nepochybně donutí tančit i v domácím prostředí.

Tryo debutuje, a to u Kabinet Records

redakce 16.02.2021

V barevném indie projevu kapely, který chvílemi překrývá mlhavý shoegaze háv, jsou cítit nejen vlivy kultů jako Pink Floyd nebo The Doors, ale také jména jako Orville Peck či Real…

Kill the Dandies! vydali novinku Your Blood My Veins

redakce 15.02.2021

Nezapřou okouzlení psychedelií, postpunkem nebo soulem, zároveň ale jejich nahrávka přináší křehké i zasněné momenty s rozmlženými konturami trip hopu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace