Zprávy

Čili Chille - Föllakzoid, nebo Planety?

Čili Chille - Föllakzoid, nebo Planety?

redakce | Zprávy | 09.11.2013

Neuvěřitelné se stalo skutečností, podařil se nám dokonalý promotorský majstrškyt a jako správní stejci jsme se o tom příliš neobtěžovali dát vědět. Proč taky? Vždyť tyhle zvučný jména se proderou balastem otravných kapel na povrch sama. Neprojdou sítem, nejsou v něm, jsou dostatečně slyšet, když si je sami najdete a pustíte. Nedělní Sedmička, 10. listípadu.

Föllakzoid: Úřadující hvězda krautrockové scény v Čile. Jo, čilský kapely teď hodně táhnou a všimli si toho taky v Sacred Bones Records, kde vydali druhou pecku desku jako II. Kdo byl minulý pátek na The Holydrug Couple ze stejnýho labelu, tak ten se moc rozhodovat nemusí, protože Föllakzoid jsou jako příbuzní z druhýho kolena, akorát používají jinou palivovou směs do rakety. Doteky vesmíru, 0 % gravitace, 100 % zážitek. Nejsou to žádný másla, všechno mají pečlivě připravený, svoji misi berou vážně a poselství šíří zodpovědně.

Planety: Pohádkový pop-rock ze Slezska bere Prahu útokem. Láskyplní pohani nám přijedou ukázat, jak pomilovat muže a ženy. Muzika je to opravdu krásná, přestože “krásná” ve slovníku bežně nenacházím. Planety jsou odpočinková poezie nebo taky krásná literatura. Proč utrácet za psychiatra, když Planety poléčí kuří oka tvojí dušičky? Jednoduše kapela, která se tady vyloupne jednou za deset let.

A tuhle znáte? Na Točníku dělali Planety našim džískám rozhodčí v soutěži o nejvíc chlapáckých kliků po 15ti pivech, 5ti rumech a dalších jedech. Přátelství nám hned zajiskřilo v očích a za odměnu vám musí tuhle neděli zahrát na Sedmičce.

Neděle to jistí, jak podzim listí! A pozor, tentokát se určitě vyplatí dorazit včas na osmou, protože není ještě úplně jasný, kdo bude hrát první a kdo druhý, jelikož obě kapely jsou strašně nadupaný! (tz: TJ Praha)

Info

Föllakzoid (cl) + Planety
10. 11. 2013 20:00
Klub 007, Praha

Pořadatel: TJ Praha Vstup: 200,-

http://follakzoid.bandcamp.com

http://mamamrdamaso.org/newmmm/bkmm

http://tjpraha.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zvíře jménem Podzim má Psí sny

redakce 22.09.2019

Vydáním singlu Psí sny a křtem ohněm mnohohlavý orchestr Zvíře jménem Podzim zahajuje poslední rok svého života.

Trystero hledá pomoc pro Sabrinu

redakce 22.09.2019

Sabrina se nevrátila z práce domů. Kam se poděla? Pomozte nakladatelství Trystero vydat nejlepší komiksový román roku 2018.

Nové album -123min. je příběhem přátelství

redakce 22.09.2019

První nahrávka po deseti letech je příběhem přátelství, které mezi sebou trio hudebníků má. Deska Les je celá v češtině.

Nová ženská tvár na slovenskej scéne - Blanch

redakce 21.09.2019

Blanch je najnovším prírastkom Slnko Records, za ktorým stojí skladateľka, speváčka a gitaristka Bianca Macková.

Longital uvádí novou desku videoklipem

redakce 21.09.2019

Longital dokončili desátou studiovku pojmenovanou Mauna. Vyjde u Slnko Records a jako pozvánkou k němu je nový klip Slová.

Be2Can - To nejlepší z nejprestožnějších filmových festivalů

redakce 21.09.2019

I letos naleznete v nabídce Be2Can hraniční, provokativní zážitky i robustní filmy-romány, filmařské legendy i čerstvou krev současné arthouse scény.

Německá indie střela Giant Rooks míří do Prahy

redakce 21.09.2019

Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších koncertních mladých kapel, u nás své kouzlo předvedou ve smíchovském klubu Underdogs'.

Le Guess Who? 2019 oznamuje program

redakce 20.09.2019

Nejprogresivnější holandský festival, který se soustředí na bourání hranic a hudbu definující žánry celého světa, oznamuje kompletní soupisku pro letošní ročník.

Polská pianistka Hania Rani na turné

redakce 20.09.2019

Talentovaná pianistka a skladatelka Hania Rani v rámci svého podzimního tour odehraje jediný český koncert v Kopřivnici.

Letošní Ji.hlava bude rozmanitá

redakce 20.09.2019

V nabitém programu nebudou chybět české a zahraniční premiéry, velká přehlídka erotiky v dokumentu i retrospektiva Mana Raye.