Zprávy / Nové desky

Cold Cold Nights s novou deskou

Cold Cold Nights s novou deskou

redakce | Zprávy / Nové desky | 15.11.2022

Cold Cold Nights vydávají druhé řadové album Ten Years Later. Nahrávka vznikala v desítce DIY studií od chalup v Českém středohoří, přes pokoj v Berlíně po zkušebnu v Chicagu v Illinois. Album vychází 11. listopadu 2022 na všech streamovacích platformách.

Kapela vznikla v roce 2015 jako přirozený přerod ze sólového projektu Jakuba Jiráska “J”. Už během prvních let své existence hojně koncertovala v ČR i v zahraničí. V roce 2017 vydala čtveřice hudebníků debutovou desku (The) Last Summer, za kterou si vysloužila pozornost domácího publika i dvě nominace na ceny Apollo a Anděl. Producentem aktuálního alba Ten Years Later byl Štěpán Oves, člen kapely, který už má letos na svém kontě úspěšnou desku Anderson vydanou pod hlavičkou svého dalšího uskupení Tamara. Právě zpěvačka Magdalena Uhlířová z kapely Tamara je jednou z několika hostů na nahrávce. Dalšími jsou např. moin moin, Paul Cardona, či Dominik Neudeker z kapely Brighter Days.


Kapela pokřtí nové album během podzimního turné čítajícího dvanáct koncertů napříč ČR a Německem, na kterém je podpoří zmiňovaná Tamara a Ivy Z. To se uskuteční mezi 12. a 26. listopadem, se zastávkami např. v Praze, Brně, Berlíně, Drážďanech či Veselí nad Moravou.

více o kapele zde

Info

Cold Cold Nights – Ten Years Later
Bandcamp kapely

foto © se svolením Cold Cold Nights

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zimní pneu. Cudné i maniakální.

redakce 07.12.2022

Potměšilost dvou vědců ze špatně financované hudební laboratoře, vypočítavost shořela, prim tady tvoří nadšení a snaha dělat hudbu s něžným fakáčem světu po svém.

Slowlick debutují

redakce 06.12.2022

Melancholické a psychedelické harmónie chvíľami prechádzajú do tanečných basov a miestami dokonca do akejsi slowlickovskej verzie súčasného bluegrassu.

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Urn vydáva tretí sólový album

redakce 24.11.2022

Album nie je plne elektronický ani akustický. Nejde o jazz ani trap, ale… Presvitá z neho veľa.

Heiden na vinylu

redakce 21.11.2022

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi.

Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác

redakce 21.11.2022

Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným.

Sklizeň Polí5

redakce 20.11.2022

Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace