Zprávy / Festivalové

Čtvrtý Aerodrome Festival je za dveřmi

Čtvrtý Aerodrome Festival je za dveřmi

redakce | Zprávy / Festivalové | 07.06.2017

V neděli 11. června se Letiště Letňany promění v dějiště čtvrtého ročníku Aerodrome Festivalu, který k nám pravidelně vozí ty největší zahraniční star. O tom, že ani letos tomu nebude jinak, svědčí line-up nabitý hvězdnými jmény. Hlavním headlinerem bude legendární nu-metalová skupina Linkin Park, která v Praze vystoupí po deseti letech.

Linkin Park fanouškům představí nejen staré dobré známé hitovky, ale i songy z nového studiového alba, které vyšlo v polovině května. Kromě nich slibuje čtvrtý ročník Aerodrome Festivalu i další světová jména. Stejně jako v předchozích letech tu totiž vystoupí výhradně zahraniční interpreti.


Během letošního více než desetihodinového hudebního maratónu se na pódium postaví třeba i oblíbená skupina Simple Plan z Kanady. Vystoupení rapera Machine Gun Kelly alias MGK zaručí, že si na své přijdou i ti, kteří nepřestávají lovit nejlepší hip hopové zážitky. Dalšími účinkujícími budou energií překypující kapely Enter Shikari, Royal Republic a Counterfeit, které jsou již českému publiku dobře známé.

Program odstartuje už ve 13:00 hodin a otevře ho vystoupení britských Mallory Knox, které si jako jednu z pěti hostujících kapel na letošní turné vybrala již zmiňovaná skupina Simple Plan. O správný warm up se postará i ledově namražený Jägermeister. Brány areálu budou otevřeny od 12:00 hodin. Chcete-li na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru jediného českého festivalu, kde vystupují pouze zahraniční interpreti, dorazte v neděli 11. června na 4. ročník Aerodrome Festival na pražské Letiště Letňany.

Info

Aerodrome Festival 2017
11. 6. 2017 12:00
Letiště Letňany, Praha

www.facebook.com/events/1768443360039157
www.facebook.com/aerodrome.festival
www.aerodrome-festival.eu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Budapešťský BUSH festival je zpátky

redakce 18.10.2021

Po roční pauze se vrací budapešťský showcase festival BUSH. Zaplní kluby po celé Budapešti vystoupeními těch nejzajímavějších umělců z východní Evropy.

Blues Alive oslaví osmdesátiny Boba Dylana

redakce 18.10.2021

Přijede Dylanův bývalý bubeník Winston Watson, proběhne tematická výstava, kolokvium i přednášky.

Oslava pětadvacti let Ji.hlavy

redakce 17.10.2021

Diváci pětadvacáté dokumentární Ji.hlavy se mohou těšit na tři stovky filmů. Na to nejnovější z českého i světového dokumentu.

ProtimluvFest zve na literáty ze sedmi zemí Evropy

redakce 15.10.2021

Jedním z pořadů bude konfrontace slova s netradičním výrazovým tancem za zvuků perkusí, na kterém vystoupí básník Jaromír Typlt. Ale bude toho mnohem, mnohem víc.

Groove Brno startuje

redakce 14.10.2021

Festival nabírá letos na intenzitě a proto během necelého jednoho měsíce v Sono centru a Metru vystoupí interpreti z 9 zemí světa.

Mezinárodní festival jazzového piana nabídne recitály hráčů z celého světa

redakce 14.10.2021

Objevná cesta po jazzových klaviaturách pokračuje. Již 26. ročník pražského festivalu bude po sedm večerů hostit klavírní hvězdy.

Nouvelle Prague 2021 se blíží

redakce 13.10.2021

Jaká témata vás letos na konferenci Nouvelle Prague čekají?

Festival krátkých filmů Brno16 je za dveřmi

redakce 12.10.2021

Mezinárodní filmový festival krátkého filmu Brno16 patří k nejstarším filmovým festivalům u nás.

Eurosonic Noorderslag odhaluje program

redakce 11.10.2021

Mezi potvrzenými vystupujícími nechybí ani domácí zástupci - vítězka soutěže 1band2play Amelie Siba a slovenští Bulp.

Hradecký slunovrat se stěhuje

redakce 10.10.2021

Celý pořadatelský tým bere přesun do Opavy jako velkou výzvu a motivaci, což se již teď pozitivně projevilo ve skladbě programu zimní verze Hradeckého slunovratu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace