Zprávy / Festivalové

Čtvrtý Aerodrome Festival je za dveřmi

Čtvrtý Aerodrome Festival je za dveřmi

redakce | Zprávy / Festivalové | 07.06.2017

V neděli 11. června se Letiště Letňany promění v dějiště čtvrtého ročníku Aerodrome Festivalu, který k nám pravidelně vozí ty největší zahraniční star. O tom, že ani letos tomu nebude jinak, svědčí line-up nabitý hvězdnými jmény. Hlavním headlinerem bude legendární nu-metalová skupina Linkin Park, která v Praze vystoupí po deseti letech.

Linkin Park fanouškům představí nejen staré dobré známé hitovky, ale i songy z nového studiového alba, které vyšlo v polovině května. Kromě nich slibuje čtvrtý ročník Aerodrome Festivalu i další světová jména. Stejně jako v předchozích letech tu totiž vystoupí výhradně zahraniční interpreti.


Během letošního více než desetihodinového hudebního maratónu se na pódium postaví třeba i oblíbená skupina Simple Plan z Kanady. Vystoupení rapera Machine Gun Kelly alias MGK zaručí, že si na své přijdou i ti, kteří nepřestávají lovit nejlepší hip hopové zážitky. Dalšími účinkujícími budou energií překypující kapely Enter Shikari, Royal Republic a Counterfeit, které jsou již českému publiku dobře známé.

Program odstartuje už ve 13:00 hodin a otevře ho vystoupení britských Mallory Knox, které si jako jednu z pěti hostujících kapel na letošní turné vybrala již zmiňovaná skupina Simple Plan. O správný warm up se postará i ledově namražený Jägermeister. Brány areálu budou otevřeny od 12:00 hodin. Chcete-li na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru jediného českého festivalu, kde vystupují pouze zahraniční interpreti, dorazte v neděli 11. června na 4. ročník Aerodrome Festival na pražské Letiště Letňany.

Info

Aerodrome Festival 2017
11. 6. 2017 12:00
Letiště Letňany, Praha

www.facebook.com/events/1768443360039157
www.facebook.com/aerodrome.festival
www.aerodrome-festival.eu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

redakce 10.07.2020

I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený.

Domácí verze Front Porch festivalu

redakce 09.07.2020

Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto, že bude v České republice dosavadní premiérou.

Imagination Festival je zpět

redakce 08.07.2020

Nejtvrdší elektronický podnik u nás chystá na podzim další edici. Imagination Festival se vrací v listopadu.

Festival Nultý bod v karlínské Invalidovně

redakce 07.07.2020

Program bude bohatý a nejedno představení je jazykově bezbariérové a vzhledem k velmi omezenému počtu diváků u většiny představení je exkluzivita zážitku zaručena.

Boskovice 2020 v srpnu a komorněji

redakce 07.07.2020

Připravená je žánrově pestrá Uni scéna, česko-německá jazzová scéna, blues, divadla interiérová i v plenéru na boskovickém hradě.

Groove Brno přiveze evropské funky špičky

redakce 05.07.2020

Zahraniční funky kapely a tuzemské projekty, které v minulých letech vytvořily ve vlastní produkci festivalu a každoročně je po nich poptávka.

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště odhaluje program

redakce 04.07.2020

Diváci Letní filmové školy se z Uherského Hradiště plynule dostanou přímo do historie i současnosti filmu.

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.

Shotgun Festival ohlašuje první jména

redakce 02.07.2020

Po několika měsících nejistoty se však blýsklo na lepší časy a pokud se situace nezmění, brány festivalu se na konci léta opět otevřou.

Pohoda in the Air

redakce 01.07.2020

Kronos Quartet, Marina Satti & Fonés, Donny Benét, Liraz, Shht, Bazzookas, Space Lady a další na Pohoda in the Air.