Zprávy / Festivalové

Dalších 70 jmen pro ESNS 2019

Dalších 70 jmen pro ESNS 2019

redakce | Zprávy / Festivalové | 17.11.2018

ESNS (Eurosonic Noorderslag) potvrdil druhou vlnu umělců, kteří se v termínu od 16. do 19. ledna 2019 představí v nizozemském Groningenu. Výběr samotný probíhal tradičně ve spolupráci s národními rozhlasovými stanicemi sdruženými v EBU (European Broadcasting Union).

Poté, co česká proexportní kancelář SoundCzech ve spolupráci s Eurosonic Noorderslag a slovenským partnerem, festivalem Pohoda, ohlásila výběr českých a slovenských umělců, kteří vystoupí v rámci česko-slovenského fokusu Eurosonic Noorderslag 2019, přidávají organizátoři 70 nových jmen:

Akkan (es), Alessio Bondì (it), Andrra (de), Anna Leone (se), Antonia Vai (hu), Boxinbox (es), Brides Of Lucifer (be), Bríet (is), Cassia (gb), Cavetown (gb), Chloé & Vassilena Serafimova: Sequenza Live (fr), De Beren Gieren (be), Disiz La Peste (fr), Eerie Wanda (nl), Elderbrook (gb), Eliza (gb), Esinam (be), Fangclub (ie), Ferris & Sylvester (gb), Fjørt (de), Fogo Fogo (pt), Gato Preto (de), Glass Museum (be), Hania Rani (pl), Helen (ro), Her Skin (it), Hugar (is), Hyperculte (ch), Ina Wroldsen (no), Jansky (es), John Moods (de), Jungstötter (de), Karpov Not Kasparov (ro), Kawala (gb), Klimaforandringer (dk), Kokoroko (gb), Laura Misch (gb), Lewis OfMan (fr), Lilla Vargen (ie), Linn Koch-Emmery (se), Lord Kesseli & The Drums (ch), Lova (se), LYZZA (nl), Maarja Nuut & Ruum (ee), Maike Zazie (de), Mio (fi), Mnnqns (fr), Muyayo Rif (es), Naked Cameo (at), Ocean Wisdom (gb), Odd Beholder (ch), Onipa (gb), Perro (es), Phoenician Drive (be), Punčke (hr), Queen Zee (gb), Say Yes Dog (lu), Sea Moya (de), SEM&STÈNN (it), Shht (be), Someone (nl), Stikstof (be), The Slow Readers Club (gb), Thorsteinn Einarsson (at), Vinila Von Bismark (es), Warhola (be), Weed & Dolphins (by), Whales (pt), Yellowstraps (be) a Σtella (gr).

Info

Eurosonic Noorderslag 2019
16. - 19. 1. 2019
Groningen, Nizozemí
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

redakce 10.07.2020

I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený.

Domácí verze Front Porch festivalu

redakce 09.07.2020

Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto, že bude v České republice dosavadní premiérou.

Imagination Festival je zpět

redakce 08.07.2020

Nejtvrdší elektronický podnik u nás chystá na podzim další edici. Imagination Festival se vrací v listopadu.

Festival Nultý bod v karlínské Invalidovně

redakce 07.07.2020

Program bude bohatý a nejedno představení je jazykově bezbariérové a vzhledem k velmi omezenému počtu diváků u většiny představení je exkluzivita zážitku zaručena.

Boskovice 2020 v srpnu a komorněji

redakce 07.07.2020

Připravená je žánrově pestrá Uni scéna, česko-německá jazzová scéna, blues, divadla interiérová i v plenéru na boskovickém hradě.

Groove Brno přiveze evropské funky špičky

redakce 05.07.2020

Zahraniční funky kapely a tuzemské projekty, které v minulých letech vytvořily ve vlastní produkci festivalu a každoročně je po nich poptávka.

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště odhaluje program

redakce 04.07.2020

Diváci Letní filmové školy se z Uherského Hradiště plynule dostanou přímo do historie i současnosti filmu.

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.

Shotgun Festival ohlašuje první jména

redakce 02.07.2020

Po několika měsících nejistoty se však blýsklo na lepší časy a pokud se situace nezmění, brány festivalu se na konci léta opět otevřou.

Pohoda in the Air

redakce 01.07.2020

Kronos Quartet, Marina Satti & Fonés, Donny Benét, Liraz, Shht, Bazzookas, Space Lady a další na Pohoda in the Air.