Zprávy / Festivalové

Dánská zpěvačka MØ vystoupí na Fingers Up 2015

Dánská zpěvačka MØ vystoupí na Fingers Up 2015

redakce | Zprávy / Festivalové | 27.02.2015

Pod akronymem se jednak ukrývá šestadvacetiletá Karen Marie Ørsted, zpěvačka mísící indie pop s elektronikou, zároveň ale také záruka "show plné stage divingu, střídání pozic včetně polohy na lopatkách, zuřivého točení copem na temeni a ustavičného hype jejího pištivě ostrého hlasu," jak je kritiky popisováno zpěvaččino poslední české vystoupení.

Tato mladá umělkyně v rámci svého letního turné navštíví jedny z nejpopulárnější a největších festivalů po celém světě. Nevynechá ale ani Českou republiku - budete ji moci vidět na festivalu Fingers Up pořádaném v Mohelnici na severní Moravě.


Hudební festival Fingers Up 2015 bude přelomový. Vymaňuje se ze stereotypu, který na české a slovenské hudební scéně poslední roky vládne. Inspiruje se úspěšnými světovými festivaly a vedle hudby návštěvníkům nabízí krásný, kreativně vyzdobený areál v příjemném prostředí Morava Campu plném přírody, zážitků a emocí. Celý svůj koncept staví na zdravém životním stylu, umění, zážitcích a kvalitních službách. Mimo hudby se návštěvníci mohou těšit na poezii, cestopisné přednášky, workshopy s kapelami, kreativní atrakce, street art, fashion market a mnoho dalšího.


Dalšími zvučnými jmény, kterými Fingers Up 2015 ozdobí svůj nový lineup, jsou populární rakouští indierockeři Bilderbuch, Kensington z Holandska, kteří oslnili pražské Rock Café svým lednovým vystoupením či čím dál tím populárnější britská skupina Fickle Friends. Představí se ale i řada českých interpretů a talentů jako Vypsaná fixa, No Distance Paradise či Holden Caufield. To je však jen začátek a festival slibuje brzké oznámení dalších zajímavých jmen.

Info

Fingers Up 2015
7. - 9. 8. 2015
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: od 690,-

www.facebook.com/events/1557637914504188
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články