Zprávy / Pozvánky

David August živě na dubnovém Komiksu

David August živě na dubnovém Komiksu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.03.2015

Čtvrté pokračování warehouse party Kom!ks proběhne desátého dubna 2015 v pivovaru Braník. Pestrý program nabídne nespočet uměleckých aktivit, výstav a rozmanitý hudební doprovod. Uměleckou složku má tentokrát na starosti známá galerie The Chemistry Gallery, která zajistí množství soch a visuálních objektů. Hlavní součástí celé akce pak bude párty ve sklepeních branického Pivovaru.

Hudební lahůdkou je letošní objev roku, elektronický producent a multi-instrumentalista David August z Berlína. David se představí v Praze poprvé a zahraje live show, která je hodnocena jako jedna z nejlepších na současné elektronické scéně. Jeho set pro Boiler Room má více než 800 000 přehrání. David August spolupracuje s vydavatelstvím a agenturou DIYnamic, která zastupuje i Solumuna a Kolektiv Turmstrasse.


David je klasicky vystudovaný muzikant a hráč na klávesy. To je v jeho produkci a vystoupeních slyšet na první poslech, nebojí se totiž experimentovat a propojovat netradiční harmonie, postupy a nálady. Dalo by se říci, že David August reprezentuje nejtěsnější propojení mezi posluchači elektronické hudby – je to most mezi žánry, lidmi a náladami...

Není mnoho umělců, kteří si mohou do biografie napsat, že již v 17 letech rozehřívali parket detroitskému mágovi Carlu Craigovi a vystupovali po boku lidí jako Troy Pierce, Format B a Oliver Koletzki. Byl to pravé Oliver Koletzki, kdo na labelu Stil Vor Talent v dubnu roku 2009 vydal první Davidovi tracky. Jeho první EP dokonce neslo název Praha, a pro nás bude velice zajímavé zjistit proč tomu tak bylo právě na akci** Kom!ks**.

Info

Warehouse party Kom!ks
David August (de)
10. 4. 2015 20:00
Pivovar Braník, Praha

www.facebook.com/events/341923382679967
www.facebook.com/davidaugustmusic

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sezóna se plní koncerty Fource

redakce 19.09.2021

Na jaře přijedou díky Fource Tom Gregory, Ocean Alley, John nebo Orla Gartland. Injury Reserve dorazí už v únoru.

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace