Zprávy / Festivalové

Dead End Festival pošesté rozčeří vody české klubové scény

Dead End Festival pošesté rozčeří vody české klubové scény

redakce | Zprávy / Festivalové | 11.11.2014

Obrovská porce kvalitní muziky, prvotřídní servis, bezmála 25 kapel a skvělá dostupnost v centru Českých Budějovic - to je Dead End Festival. Hlavním partnerem je samozřejmě značka Budweiser Budvar, která je garantem kvality tohoto festivalu. Velkou měrou se na pořádání DEF podílí dotací také statutární město České Budějovice.

Každá kapela je pečlivě vybírána, není místo pro nudu a neprofesionalitu. Již od prvních tónů vás čeká opravdová smršť. Hlavní prioritou produkčního týmu Dead End Festivalu je maximální spokojenost návštěvníků i vystupujících kapel. Všem dopřejeme absolutní zážitek z vystupujících, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.


KD Gerbera nabídne opět 4 nabité scény. Hlavní, menší stage, oblíbenou acoustic stage a nově odpočinkovou stage v restauraci. Vůbec poprvé DEF přivítá protřelé Kruciusk a nemohou chybět Satisfucktion i s překvapením. Vynikající koncert, jistě odehrají legendární Brňané Insania i s posledním albem Zapal dům poraž strom, za které byli oceněni snad všemi žánrovými cenami. Nikdo by si určitě neměl nechat ujít ani energií pulzující Prague Conspiracy, mladé a nadějné City Lights, jihočeskou metalovou kapelu Rooms of Silence nebo po dlouhé době na DEF vystupující těžkotonážní Locomotive. Jako zahraniční hosté vystoupí Bansko-Bystričtí metalisté Brainscan. Grind ve své nejčistší podobě z pódia nasypou skvělí БУТ a thrashem ozdobí špičkoví Lahar. Na DEF nesmí chybět ani pravý a nefalšovaný Budweis City Hardcore – syroví Overloaded, nenechají nikoho na pochybách, proč ovládli Jižní Ameriku na svém loňském turné.

Acoustic stage ozdobí výherci YouTube festu IAN z Brna. To zdaleka není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti téměř pětadvacet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna. Stejně jako v loňském roce se i letos můžete těšit na workshop Salvation Mods. V rámci workshopu, mimo jiné zahraje také kytarista Krucipüsk.

Info

Dead End Festival
28. 11. 2014 17:00
KD Gerbera, České Budějovice
Vstupné: 350,- v předprodeji / 399,- na místě

www.facebook.com/events/840960845938179
www.facebook.com/deadendfestival
www.bandzone.cz/fan/deadendfestival
www.deadend.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

ProtimluvFest zve na cestu

redakce 12.10.2019

Tématem letošního ročníku ProtimluvFestu bude cesta ve všech možných podobách.

Dalších 44 jmen pro ESNS 2020

redakce 11.10.2019

V čele druhé vlny jmen potvrzených pro Eurosonic Noorderslag jsou ukrajinská raperka Alyona Alyona a temné duo Skynd.

Tata Bojs na Metronome Festivalu probudí Křižíkovu fontánu

redakce 10.10.2019

Legendární Křižíkova fontána na Výstavišti se konečně dočká uplatnění odpovídajícího jejímu historickému i kulturnímu významu.

Konkurz kapel na Hradecký slunovrat 2020

redakce 10.10.2019

Welcome scéna objevuje začínající i déle působící zajímavé interprety napříč žánry, nabízí jim možnost vystoupení na renomovaném festivalu.

Možnosti zvuku: Sonic Territories

redakce 09.10.2019

Vídeňská městská část Seestadt zažije poslední říjnový víkend festival soundartu a experimentální elektroniky.

Signal Festival láká na doprovodný program

redakce 09.10.2019

Signal Festival si kromě téměř dvaceti instalací od českých a zahraničních autorů připravil i bohatý doprovodný program.

Mezipatra představují industry program

redakce 07.10.2019

Mezipatra poprvé představí program zaměřený na filmový průmysl. Přijede spolutvůrce seriálu Transparent a mnozí další.

Lunchmeat Moon 2019

redakce 30.09.2019

Místo abychom vypisovali úctyhodný seznam tuzemských i mezinárodních jmen, pojďme si některá z nich poslechnout. Selekci si vzala na starost Kateřina Cumin.

Jazz Goes to Town už za dva týdny

redakce 27.09.2019

Hudebníci ze čtyř kontinentů a dvaceti zemí světa. Tuzemské hvězdy i české premiéry zahraničních umělců. Jazz jde městem.

Mezipatra se hýbou v proudu změn

redakce 27.09.2019

Dvacátý ročník Queer festivalu Mezipatra se bude konat v Praze. Poté se přesouvá do Brna, následují i ozvěny v regionech.