Zprávy / Festivalové

Drug Me Fest má kompletní program

Drug Me Fest má kompletní program

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.04.2018

To co bylo ještě nedávno nereálné a nemyslitelné se stalo skutečností. Devátý ročník Drug Me Festu opět bude. Dvoudenní akce proběhne v prostoru Karlínských Kasáren. Kapely, filmy, djs a hodně dalšího, tentokrát na několika pódiích a s mezinárodní účastí.

Drug Me Fest je festival spřízněných a spřátelených skupin a umělců které spojují styly jako je psychedelický rock, garážový punk a jim podobné, vždy s přesahy do dalších alternativních žánrů. Dříve v únětickém Kravíně, nyní nově v neméně magickém prostoru karlínských Kasáren a také ve spolupráci s partou It's Not Brokem it's Vintage. Součástí dvoudenní akce budou kapely, djs, filmy, stánky s módou, knihami a časopisy, gram bazar i jídlo na otevřeném ohni.


Na koho se můžete těšit letos? Doc Flippers, Ed Rosenthal, Freak Genes, Full Moon Fiasco, Johny Richter and the Hog Ranch, Kill the Dandies!, Madhouse Express, Metronome Blues, Miroslav Sosoi, Old Folks House, Phil Shoenfelt, Prague Dead Souls, Rány těla, Thee Lazy Eyes, The Maggie's Marshmallows, The Three Blind Mice a Vellocet Roll.

Info

Drug Me Fest #9
15. - 16. 6. 2018
Kasárna Karlín, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články