Zprávy / Pozvánky

Dylan Moran přidává i napotřetí

Dylan Moran přidává i napotřetí

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.09.2015

Pro velký zájem českých fanoušků se pořadatelé spolu s managementem komika Dylana Morana rozhodli přidat letos jeho třetí představení. Proběhne ve středu 18.11 v Praze, v divadle Hybernia. Obě dříve oznámená představení jsou již vyprodaná.

Představení je rovněž zastávkou v rámci turné k nejnovější stand-up show OFF THE HOOK, kterou světoznámý komik představí v ČR poprvé. "Pan Moran sklízí s tímto vystoupením po celém světě velký úspěch, jeho kalendář je proto mimořádne nabitý. Termín nebylo jednoduché do jeho programu vtěsnat. Vděk patří určitě také českému publiku, před kterým, dle vlastních slov velmi rád vystupuje," uvedla Anna Hurtová z pořadatelské agentury Radiant Promotions.


Vstupenky budou k dispozici od 17.9. v sítí Ticketstream, a to ve dvou vlnách. První bude v prodeji v 10:00, druhá ve 20:00. Všechny aktuální informace najdou zájemci na stránce standupcomedy.cz. I do třetice očekávají pořadatelé velký zájem o vstupenky, rozfázování předprodeje je snahou vyhovět fanouškům, kteří přes den nemají k nákupu příležitost.

Osobnost vynikajícího irského komika Dylana Morana, často přezdívaného Oscar Wilde komedie, u nás již není třeba představovat. Hlavní protagonista Black Books, Soumraku mrtvých nebo Kalvárie zde má velmi pevnou fanouškovskou základnu. Dříve oznámená vystoupení (19.11. v Praze a 20.11. v Brně) byla i během letních prázdnin vyprodaná za dva dny. Toto představení probíhá pouze v anglickém jazyce. Je netlumočené a bez titulků.

Info

Dylan Moran: Off the Hook
18. 11. 2015 Hybernia, Praha
19. 11. 2015 Hybernia, Praha
20. 11. 2015 Sono, Brno
Facebook
www.standupcomedy.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Infected Mushroom poprvé v Česku

redakce 23.05.2023

Uznávaní jsou jako průkopníci psytrance a jejich tvorba oplývá hypnotickými rockovými aranžemi, vrstvenými melodiemi a experimenty s žánry.

OC Dornych jako Dům kultury a konců

redakce 22.05.2023

Brutalistní prostory obchodního centra Dornych, známého v Brně též pod bývalým názvem Prior, začátkem května oživí společná akce HaDivadla a Terénu.

Na Yacht přijede duo Putan Club

redakce 20.05.2023

Zaškatulkovat tohle italsko-francouzské duo není vůbec jednoduché. Překračují hranice napříč všech možných žánrů, ale nárokují si právo být vším.

Zabelov Group pokřtí v Kasárnách Karlín

redakce 16.05.2023

Česko-běloruské duo se ponořilo do neprobádaných hloubek hudby a transu.

#5PROSTOR rozsvítí Holešovickou tržnici

redakce 15.05.2023

5 večerů, 5 koncertů, 5 „světelných“ scén a 5 jedinečných lokací. To jsou hlavní ingredience akce #5PROSTOR.

Walter Trout s novou deskou

redakce 15.05.2023

Album Ride představuje smíření s minulostí, přijetí budoucnosti a žití v přítomnosti, jak se právě odvíjí.

Petrohradská kolektiv zahajuje letní sezonu: Isama Zing + AXT a další

redakce 14.05.2023

Živé umění Petrohradská kolektiv láká na experimentální a elektronickou hudbu se zaměřením na lokální hudební produkci.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace