Zprávy / Pozvánky

Elektronika v tropickém ráji. Ultra Bali.

Elektronika v tropickém ráji. Ultra Bali.

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.08.2017

Jedna ze světově největších a nejvýznamnějších akcí věnovaných elektronice Ultra Miami už od roku 2008 pořádá sérii festivalů po celém světě pod jménem Ultra Worldwide. Po Soulu, Buenos Aires, Kapském městě, Tokyu a mnoha dalších městech se bude tento rok konat už třetí edice Ultra Bali na turisticky a surfařsky proslaveném ostrově v indonéských Malých Sundách.


První část zveřejněného line-upu slibuje velké věci, na stagi obklopené palmami s křišťálově modrým mořem v pozadí vystoupí jeden z vůbec nejúspěšnějších elektronických producentů, ikona EDM a bass music a v současnosti 3. nejúspěšnější DJ na světě dle časopisu DJ Mag – holandský mág Hardwell. Jeho headline sety jsou proslavené z těch největších pódií Tomorrowlandu nebo Sunburn festivalu a není pochyb, že návštěvníci mohou čekat epickou show.


Dalším tučným jménem na soupisce je norský skladatel Kygo, autor světového megahitu Stole the show, jenž minulý rok vyprodal v Praze Forum Karlín. Jeho vystoupení přinese do tropického ráje trochu lásky, melancholie a zpěvných refrénů. Trojici headlinerů pak doplňuje rusko-německý producent Zedd proslavený remixy Black Eyed Peas, Justina Biebera nebo třeba Skrillexe.Festival se odehraje 14. a 15. září v plážovém klubu Potato Head na jihu Bali. Velký bazén před pódiem a půlkruhový amfiteátr zaručují netradiční hudební zážitek na nevšedním místě. Pokud toužíte po netradiční dovolené s basy, beaty, chorály a těmi největšími jmény elektronické scény, zavítejte v polovině září na ostrov Bali a spojte to například s kurzy surfování, návštěvou hinduistických chrámů nebo objevováním jedné z nejopěvovanějších perel Indického oceánu na skůtru. Vstupenky jsou k dispozici na www.ultrabali.com.

Info

Ultra Bali
14. - 15. 9. 2017
Potato Head Beach Club, Bali
www.ultrabali.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Olomoucká SF Mini slaví

redakce 20.05.2022

SF Mini je olomoucký DIY skate-punkový prostor, jehož existence je podstatně delší než pět let.

KoRn jsou zpět

redakce 20.05.2022

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace