Zprávy / Pozvánky

En.dru, WWW, DVA zahrají ve zlínských trolejbusech

En.dru, WWW, DVA zahrají ve zlínských trolejbusech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.03.2013

Čtvrtý ročník netradičního festivalu Busfest se rozjede ve večerních hodinách 27. března po ulicích Zlína. Jak název festivalu napovídá, jde o akci, která probíhá v běžných trolejbusech hromadné dopravy, ve kterých ale člověk, oproti obyčejnému přesunu z bodu A do bodu B, zažije něco na naše poměry nevídaného.

Program odstartuje již od 15 hodin na Náměstí Míru vystoupení rockerů Rattle Bucket z Brna a pop-punkerů Criminal Collection ze Vsetína. Zároveň do ulic vyrazí z trolejbusové točny u Sportovní haly vyhlídkový Baťa retrobus, nabízející komentovanou projížďku po zlínských památkách a zajímavostech. A současně bude probíhat doprovodný program výtvarně-bezpečnostního charakteru (Besip, barvy, trika). První trolejbusy s živou hudbou vyjedou z točny v 18 hodin a i zde čeká na účastníky kvalitní line-up. Vystoupí Ondřej Havlík, známější pod svojí přezdívkou En.dru, vicemistr světa v beatboxu a loopingu, experimentální hip hopeři WWW, Andělem oceněné duo DVA a v autobusu Student Agency se představí imitátor Petr Jablonský.

Po skončení hlavní akce proběhne od 21 hodin v tanečním klubu Fortuna Fénix afterparty s DJ‘s, doplněná o silent disco, které podtrhne neobyčejnou náturu celé akce.

Celý projekt je výsledkem práce studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, kteří ho vytváří v rámci předmětu Komunikační agentura. Více info o akci, včetně ceny vstupenek, najdete na stránkách Busfestu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Budoucnost math-metalu Frontierer rozseká Prahu

redakce 24.06.2019

"Frontierer jsou zřejmě nejtvrdší a nejšpinavější kapela, která následuje odkaz The Dillinger Escape Plan." A v půli července přijede rozsekat Prahu na třísky.

Subtilní svět Cigarettes After Sex na podzim v Praze

redakce 23.06.2019

Cigarettes After Sex se stylizují do černobílé a jejich písně na youtube zpravidla nedoprovází hudební videa. S chystanou druhou deskou se v listopadu vrací do pražského Roxy.

Ariadne s exkluzivními předskokany

redakce 21.06.2019

Čelní srážka liturgických zpěvů a elektronických experimentů? Ariadne pojí sakrální tradice s nestálou postmodernou.

Prague Headphone Festival v Punctu

redakce 21.06.2019

Koncept koncertu recipovaného prostřednictvím sluchátek je inspirovaný konceptem Le Placard, se kterým přišel Erik Minkkinen.

Fléda chystá GusGus, Hooverphonic, De Staat nebo Kompromat

redakce 21.06.2019

Zveřejnění dlouho utajovaného obsahu Vitalicova šuplíku budou v listopadu předcházet koncerty různých žánrů z mnoha koutů světa.

Mezipatra zakládají vlastní distribuční značku

redakce 20.06.2019

Spolek Mezipatra rozšířil svou činnost o distribuční značku Queer Kino. Nabídne kinům festivalový hit Zatoulaný a Matthias et Maxime.

Freak Power se vrací do Prahy

redakce 20.06.2019

Těšit se můžete na průřez celou tvorbou kapely, nebudou chybět ani největší hity z dob spolupráce s Fatboy Slimem.

Earth do podzimní Prahy

redakce 19.06.2019

Není moc současných kapel, které obklopuje podobně silná aura výjimečnosti. Earth se po dlouhých sedmi letech vracejí.

Radlická kulturní sportovna na Smíchově zase žije

redakce 19.06.2019

Dva a čtvrt roku. Tak dlouho čekali všichni příznivci legendární Radlické kulturní sportovny na pražském Smíchově na její znovuotevření.

Famózní Pile se představí v Praze

redakce 18.06.2019

Pile nikdy nebudou kapelou, která by vyprodávala velké kluby a o to jim ani nejde. Plný Les lidí by si však rozhodně zasloužili.