Zprávy / Pozvánky

En.dru, WWW, DVA zahrají ve zlínských trolejbusech

En.dru, WWW, DVA zahrají ve zlínských trolejbusech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.03.2013

Čtvrtý ročník netradičního festivalu Busfest se rozjede ve večerních hodinách 27. března po ulicích Zlína. Jak název festivalu napovídá, jde o akci, která probíhá v běžných trolejbusech hromadné dopravy, ve kterých ale člověk, oproti obyčejnému přesunu z bodu A do bodu B, zažije něco na naše poměry nevídaného.

Program odstartuje již od 15 hodin na Náměstí Míru vystoupení rockerů Rattle Bucket z Brna a pop-punkerů Criminal Collection ze Vsetína. Zároveň do ulic vyrazí z trolejbusové točny u Sportovní haly vyhlídkový Baťa retrobus, nabízející komentovanou projížďku po zlínských památkách a zajímavostech. A současně bude probíhat doprovodný program výtvarně-bezpečnostního charakteru (Besip, barvy, trika). První trolejbusy s živou hudbou vyjedou z točny v 18 hodin a i zde čeká na účastníky kvalitní line-up. Vystoupí Ondřej Havlík, známější pod svojí přezdívkou En.dru, vicemistr světa v beatboxu a loopingu, experimentální hip hopeři WWW, Andělem oceněné duo DVA a v autobusu Student Agency se představí imitátor Petr Jablonský.

Po skončení hlavní akce proběhne od 21 hodin v tanečním klubu Fortuna Fénix afterparty s DJ‘s, doplněná o silent disco, které podtrhne neobyčejnou náturu celé akce.

Celý projekt je výsledkem práce studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, kteří ho vytváří v rámci předmětu Komunikační agentura. Více info o akci, včetně ceny vstupenek, najdete na stránkách Busfestu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Árstíðir vám dají Island na dlani

redakce 13.12.2019

Soulkostel je pro podobné události dokonalý.

Když se Berlín zamiluje do Prahy

redakce 13.12.2019

Kromě jiného pražské vydavatelství Digital Paradox Records představí MacroNoise, Fedora a šéfa labelu pod značkou Sabiani.

Benefit pro Jako doma i Kafka Band v Brně

redakce 12.12.2019

Benefiční koncert pro Jako doma, organizaci věnující se ženskému bezdomovectví i Kafka Band, to je brněnský čas předvánoční.

Pražská dvojice Black Holes vydává debut

redakce 12.12.2019

Jak ve dvou se dá dosáhnout hutného, naléhavého zvuku v kombinaci s melodickými zpěvy? Black Holes to zkoušejí.

Shallov uzatvára ďalšie dva roky svojej existencie nahrávkou

redakce 11.12.2019

Album pozostáva z dvoch skladieb tvoriacich cyklus apokalypsy, lásky, hystérie a nádeje.

James Harries přichází s další novinkou

redakce 11.12.2019

K aktuálnímu albu, které vychází v lednu 2020 na labelu Tranzistor, přichystal turné, během kterého zavítá i do mnoha měst České republiky.

Hackedepicciotto po dvou letech v Praze

redakce 10.12.2019

Do Prahy se vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto. Vezou novinkové album The Current.

Producent Griz a jeho živý future funk se vrací do Prahy

redakce 10.12.2019

Detroitský umělec se proslavil energickými koncerty, kde kombinuje živý zvuk saxofonu s EDM produkcí a odlehčenou funkovou flow.

Vzpomínky i čerstvý vítr: The Subways

redakce 09.12.2019

Trojice The Subways slaví patnáct let od vydání debutového alba Young for Eternity. Do Brna i Prahy přivezou i nové skladby.

Belgrado přivezou do Prahy svůj inovativní postpunk

redakce 08.12.2019

Dva Venezuelané, Brit a Polka v čele, takové je složení v Barceloně usazeného postpunkového kvartetu Belgrado.