Zprávy

Epizoda Club Cast s Něco něco

Epizoda Club Cast s Něco něco

redakce | Zprávy | 21.03.2021

I přes nepřízeň doby pokračuje pořad Club Cast další epizodou. Tentokrát s kapelou Něco něco, které se dostává čím dál větší pozornosti. Pár týdnů zpátky získal jejich label Divnosti ocenění počin roku 2020 za alternativní ceny Vinyla. V rozhovoru je tedy témat spoustu. Epizoda byla natočena v klubu Kaštan spadající pod scénu Unijazz, kde nás snad čeká v budoucnu festival Divnosti.

"Původně jsme měli natáčet s jinou kapelou, nakonec jsem se ale dal naštěstí do kontaktu s Tomáše Tkáčem. Líbí se mi nový singl Vlny od jeho a Alžběty Trusinové kapely Něco něco a přišlo mi skvělé takhle aktuálně s nimi natočit rozhovor. Obzvlášť když získali cenu Vinyla za počin roku 2020 pro jejich label Divnosti. Po patnácti minutách hovoru slovo dalo slovo a ze dne na den jsme dohodli natáčení v Kaštanu. Rozhovor a samotný živý set jejich písniček vyšel velmi zdařile a už se těším, až budeme moc na koncerty," říká za organizátory Club Castu Dominik Michalec.

více o podcastové sérii zde

Info

Club Cast
YouTube pořadu

foto © archiv Club Cast

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Indigová Alen ohlašuje druhé album

redakce 30.09.2022

K albu nazvanému Tma aranžérsky a producentsky přispěl Martin Kyšperský z kapely Květy.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

This Side of Town, Karol Mikloš

redakce 29.09.2022

Je to spletitý príbeh o nástrahách stredného veku v situácii novej pandémie, hrozivého mraku prichádzajúceho z východu i mnohých ďalších hrozieb.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Tauna Tangier vydávají Escapes and Shelters

redakce 28.09.2022

Tauna Tangier začínala jako akustická verze elektronických Narcotic Fields.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

Marie Kieslowski vydává první sólový singl

redakce 27.09.2022

Výrazným hostem v písni Je všechno dobrý? je Klára Vytisková, kterou Marie pozvala pro její charakteristickou barvu hlasu a soulové cítění.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace