Zprávy

Epizoda Club Cast s Něco něco

Epizoda Club Cast s Něco něco

redakce | Zprávy | 21.03.2021

I přes nepřízeň doby pokračuje pořad Club Cast další epizodou. Tentokrát s kapelou Něco něco, které se dostává čím dál větší pozornosti. Pár týdnů zpátky získal jejich label Divnosti ocenění počin roku 2020 za alternativní ceny Vinyla. V rozhovoru je tedy témat spoustu. Epizoda byla natočena v klubu Kaštan spadající pod scénu Unijazz, kde nás snad čeká v budoucnu festival Divnosti.

"Původně jsme měli natáčet s jinou kapelou, nakonec jsem se ale dal naštěstí do kontaktu s Tomáše Tkáčem. Líbí se mi nový singl Vlny od jeho a Alžběty Trusinové kapely Něco něco a přišlo mi skvělé takhle aktuálně s nimi natočit rozhovor. Obzvlášť když získali cenu Vinyla za počin roku 2020 pro jejich label Divnosti. Po patnácti minutách hovoru slovo dalo slovo a ze dne na den jsme dohodli natáčení v Kaštanu. Rozhovor a samotný živý set jejich písniček vyšel velmi zdařile a už se těším, až budeme moc na koncerty," říká za organizátory Club Castu Dominik Michalec.

více o podcastové sérii zde

Info

Club Cast
YouTube pořadu

foto © archiv Club Cast

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Dokumentární série o volbách, demokracii a chybějícím dialogu

redakce 16.09.2021

Tvoří demokracii jen volby? A z nich vzešlí politici? Mají občané jen jednou za čtyři roky někomu odevzdat svůj hlas a pak už se nevyjadřovat?

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace