Zprávy / Pozvánky

Fair Fair finger food

Fair Fair finger food

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.09.2016

Finger food, to jsou předkrmy, jednohubky, chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i sendviče nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na kterou nepotřebujete příbor. Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair ve Stromovce. V kulturním klubu Tiskárna na Vzduchu se bude konat pátý ročník už 24. září od 11.00 do 18.00 hodin. Tiskárna na Vzduchu tak končí čtvrtou sezónu.

Zatímco se minulý ročník s podtitulem SUNSET konal ve večerních a nočních hodinách, podzimní Fair Fair bude opět od 11.00 do 18.00 hodin. „Fair Fair chystáme už popáté a pokaždé se snažíme přijít s nějakou novinkou. Je pro nás důležité, aby návštěvníky festival bavil a odnášeli si z něj příjemný zážitek. Skvělé jídlo je samozřejmostí, k tomu ale hledáme ještě další doprovodné programy,“ říká organizátorka festivalu Lucie Kosová.

Do pátého ročníku se zapojí přes dvacítka prodejců. Chybět nebudou burgery, raw a vegan speciality, sushi, sladké a slané koláčky, cupcakes a další chuťovky. „Tentokrát se povedlo přesně to, o co usilujeme od začátku. Zajistit širokou nabídku jídel nejrůznějších chutí, kterou připraví bistra, kavárny, cukrárny, food trucky, gastro projekty, ale i kamenné restaurace. Díky finger food velikostem navíc budete moct ochutnat klidně všechno,“ dodává Lucie Kosová.

Důležitou součástí festivalu je jeho atmosféra. Kromě nejlepších finger food pochutin se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, tentokrát to bude Letní studio pro děti a slam poetry. „Návštěvníkům chceme nabídnout skvělé jídlo, příjemné zázemí a program, který festivalový zážitek umocní,“ doplňuje Lucie Kosová. V minulých ročnících obohatili organizátoři Fair Fair o komentovanou prohlídku Výstaviště s Pavlem Karousem, improvizační show v podání Just!Impro, chatem s food bloggery, Letním studiem s pohádkami pro děti, djs a dalšími projekty. „I tentokrát se můžete těšit na doprovodný program, který povzbudí vaše chuťové buňky,“ zve na slam poetry Lucie Kosová.

Info

Tiskárna na Vzduchu: Fair Fair festival
24.9.2016, Tiskárna na Vzduchu, Praha
www.tiskarnanavzduchu.cz
www.facebook.com/tiskarnanavzduchu

Vstup na festival je zdarma. Festival je otevřený i čtyřnohým návštěvníkům.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Červencové koncerty Rachotu

redakce 04.07.2021

Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace