Zprávy / Pozvánky

Fair Fair finger food

Fair Fair finger food

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.09.2016

Finger food, to jsou předkrmy, jednohubky, chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i sendviče nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na kterou nepotřebujete příbor. Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair ve Stromovce. V kulturním klubu Tiskárna na Vzduchu se bude konat pátý ročník už 24. září od 11.00 do 18.00 hodin. Tiskárna na Vzduchu tak končí čtvrtou sezónu.

Zatímco se minulý ročník s podtitulem SUNSET konal ve večerních a nočních hodinách, podzimní Fair Fair bude opět od 11.00 do 18.00 hodin. „Fair Fair chystáme už popáté a pokaždé se snažíme přijít s nějakou novinkou. Je pro nás důležité, aby návštěvníky festival bavil a odnášeli si z něj příjemný zážitek. Skvělé jídlo je samozřejmostí, k tomu ale hledáme ještě další doprovodné programy,“ říká organizátorka festivalu Lucie Kosová.

Do pátého ročníku se zapojí přes dvacítka prodejců. Chybět nebudou burgery, raw a vegan speciality, sushi, sladké a slané koláčky, cupcakes a další chuťovky. „Tentokrát se povedlo přesně to, o co usilujeme od začátku. Zajistit širokou nabídku jídel nejrůznějších chutí, kterou připraví bistra, kavárny, cukrárny, food trucky, gastro projekty, ale i kamenné restaurace. Díky finger food velikostem navíc budete moct ochutnat klidně všechno,“ dodává Lucie Kosová.

Důležitou součástí festivalu je jeho atmosféra. Kromě nejlepších finger food pochutin se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, tentokrát to bude Letní studio pro děti a slam poetry. „Návštěvníkům chceme nabídnout skvělé jídlo, příjemné zázemí a program, který festivalový zážitek umocní,“ doplňuje Lucie Kosová. V minulých ročnících obohatili organizátoři Fair Fair o komentovanou prohlídku Výstaviště s Pavlem Karousem, improvizační show v podání Just!Impro, chatem s food bloggery, Letním studiem s pohádkami pro děti, djs a dalšími projekty. „I tentokrát se můžete těšit na doprovodný program, který povzbudí vaše chuťové buňky,“ zve na slam poetry Lucie Kosová.

Info

Tiskárna na Vzduchu: Fair Fair festival
24.9.2016, Tiskárna na Vzduchu, Praha
www.tiskarnanavzduchu.cz
www.facebook.com/tiskarnanavzduchu

Vstup na festival je zdarma. Festival je otevřený i čtyřnohým návštěvníkům.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

První narozeniny kolektivu Ciocia Czesia

redakce 25.10.2021

Peníze vybrané na této benefiční akci budou použity na podporu osob v tíživé finanční situaci, které jsou nuceny přijet do České republiky na interrupci.

Label Xion zve do Puncta

redakce 25.10.2021

V Puncte bude Hydropsyche doprevádzaný vizuálom od Petry Hermanovej, ktorá využíva kombináciu ručne kreslenej a digitálnej animácie.

Hudebně-diskuzní Hluk #2

redakce 22.10.2021

Druhý poslechově-diskusní večer Hluk chystá live sety Stanislava Abraháma, mʊdʌki a Simona Whethama.

Kopřivnický koncertní trojboj

redakce 21.10.2021

Kopřivnický koncertní trojboj představí tři místní kapely, které v posledních dvou letech díky covidu doma nekoncertovali.

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace