Zprávy / Pozvánky

Fashion Event Dotek poprvé v Olomouci

Fashion Event Dotek poprvé v Olomouci

redakce | Zprávy / Pozvánky | 22.03.2019

Moravskou metropoli Olomouc zahalí do pláště mladé módy Fashion Event Dotek. Již sedmý ročník této charitativní události se uskuteční 13. 4. 2019 a bude se nést v duchu subkultur. Jako již v uplynulých ročnících se i letos Fashion Event zaměří na módu, ale také design a nevšední autorskou uměleckou tvorbu. Vše se odehraje v Dotekem dosud netknutých prostorách barokní budovy bývalého jezuitského konviktu v Olomouci. Patronkou letošního ročníku je módní kritička Františka Čížková. Výtěžek z události poputuje na podporu organizace Mamma HELP.

Dotek 2019 se však také snaží odstranit nálepku fashion event, a proto klade nemalý důraz na zvukovou složku svého programu. Již od rána bude atmosféru dotvářet zlínský DJ Cesar a „lidi z upair“. V průběhu dne představí svůj set místní producentka Orinoko a ostravští Lowmoe. Hlavní hudební program zahájí v divadelním sále UP finský producent Forces, který ve spolupráci s českým umělcem h5io6i54k připraví pro Dotek speciální streamovanou audiovizuální performance.

Následně se představí slovenské duo Tittingur, jejich poslední album Beings je vyneslo například na nizozemský showcase festival ESNS. Dalším zahraničním interpretem je Thomas Ripley. Ital, vystupující pod pseudonymem Ecdysis se kromě svého alba Gothic /// Artificial, které vydal u Bio Future Laboratory, může pyšnit spolupráci s Louis Vuitton nebo Adidas. Konec noci a začátek rána dotvoří technem pražští JNKR a Lyre.

Info

Fashion Event Dotek 2019 (afterparty)
13. 4. 2019 21:30
Bývalý Jezuitský Konvikt, Olomouc
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články