Zprávy / Festivalové

Fest Maringota: pískový lom, vinohrady

Fest Maringota: pískový lom, vinohrady

redakce | Zprávy / Festivalové | 11.08.2018

Lom nad skalickým golfovým ihriskom bude od 17. do 18. augusta dejiskom siedmeho ročníka festivalu Maringota, na ktorom sa predstaví spolu 12 interpretov.

Headlinermi multižánrového festivalu sú koncertní matadori Para, čerství Bad Karma Boy a majstri slova Modré Hory. V programe bude reggae reprezentovať nová slovenská kapela Konekshan. Priemyselný folklór prídu predstaviť Vrbovskí víťazi. So svojím DJ setom sa predstaví i svieži zjav na slovenskej elektronickej scéne - FVLCRVM.

Už tradične si budú môcť návštevníci vybrať z dvoch stageov - na väčšom sa predstavia headlineri a na menšom (tanečnom) bude kvalitnými beatmi rozoznievať areál obľúbená Basement DNB crew a Selection crew. Popri nich si zahrá Dj set aj Matwe Drappenmadchenfeller. Okrem hudby si budú môcť návštevníci cez deň zahrať bedminton, okoštovať miestne vína, či prejsť si fotky na výstave Foto Expo. Ponúka sa samozrejme prechádzka skalickými vinohradmi v okolí areálu, či návšteva historického centra mesta Skalica.

Hlavnou prednosťou festivalu je jedinečná atmosféra prostredia. Bývalý pieskový lom v oblasti skalických vinohradov organizátori každoročne svojpomocne kultivujú pre lepší pocit návštevníka. Lokalita pol hodiny peši od mesta ponúka oddych od všednodených starostí v príjemnom prírodnom prostredí. Festivalový areál bude tento rok ozdobený svietiacimi sochami a projekciou premietanou na kamennú stenu lomu. VJing sa opäť posunie o úroveň vyššie, kedy sa počas živého koncertu Pary bude na špeciálne plátno natiahnuté pred kapelou premietať 3D projekcia vrhaná z novopostavenej konštrukcie.

Info

Fest Maringota
17. – 18. 8. 2018 18:00
Skalica, Slovensko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Divadelní a taneční Bazaar Festival provokuje k akci

redakce 02.08.2021

Jak umělci ze střední a východní Evropy reflektují problematiku životního prostředí a klimatických změn ve svých společnostech?

Festival Banát se blíží

redakce 02.08.2021

Jeden z nejdelších českých vlaků opět jede podpořit krajany v Rumunsku.

Letní filmová škola vyvrcholí premiérou filmu Zprávy

redakce 01.08.2021

Dramatický příběh natočený podle skutečných události se odehrává v roce 1944, kdy z koncentračního tábora v Osvětimi uprchnou dva vězni.

Mezipatra ovládnou Kasárna Karlín

redakce 31.07.2021

Queer filmový festival Mezipatra uvede během festivalu Prague Pride program pod názvem Identita ve městě.

O víkendu začínají Knižní lázně

redakce 29.07.2021

Knižní lázně nabídnou jarmark s kvalitními knihami, Anna Polívková a Jaroslav Rudiš poukáží na nutnost péče o duševní zdraví.

Lunchmeat přiveze Lyru Pramuk nebo Helenu Hauff

redakce 28.07.2021

Festival odhaluje line-up a vzkazuje: We see you dancin‘!

První ročník Raveyard Festivalu

redakce 28.07.2021

Po vydařeném nultém ročníku se boskovicko-brněnská Mindicted Crew vrací na Panský dvůr Boskovice.

Rock for People Hope odhaluje kompletní program

redakce 28.07.2021

Švédští Mando Diao se dostali do širšího povědomí díky albu Hurricane Bar, pětice představí v Hradci Králové novou desku.

Hudebně ozdravná kúra představí Petra Linharta, něco něco a další

redakce 26.07.2021

Hudebně ozdravná kúra představí v Mariánských Láznách Beatové družstvo, něco něco nebo Nauzea Orchestra.

Respect Festival zahajuje Itamar Borochov Quartet

redakce 26.07.2021

Itamar Borochov čerpá podobně jako Cohen z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace