Zprávy / Festivalové

Festival Bush má kompletní lineup

Festival Bush má kompletní lineup

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.10.2022

Sedmý ročník festivalu Bush proběhne v Budapešti za dva týdny, kdy se místní podniky na tři noci zaplní neotřelými a nezapomenutelnými vystoupeními 31 umělců hned ze 13 zemí Evropy. Festival uvítá jména jako Ivan Dorn, Daniel Levi, Fran Vasilić, Mörk, Co Lee, Alejas, Alfah Femmes, Brunettes Shoot Blondes, GranCanada, Jann, Monikaze, Laiho, Lash & Grey, OIEE, OSKA, Pantaloons, The Boondocks, Veni, Sofia Zadar a Zimbru a další. Českou a slovenskou scénu budou reprezentovat 52 Hertz Whale, viah, teepee a Amelie Siba. Bush již sedmým rokem nabízí prostor k networkingu nejen zajímavým interpretům a hudebníkům, ale také jejich managementu a dalším hudebním profesionálům. Díky festivalu již řada hudebníků nastartovala úspěšnou kariéru i mezinárodní spolupraci

Bohatý bude i program hudební konference, na které vystoupí renomovaní profesionálové hudebního průmyslu, například agent Claudio Lillo, který zastupuje ASAP Rockyho, Nicka Hakima a Jordana Rakeie v CAA, organizátor Europavoxu Francois Audigier, Napsugár Bardócz z managementu Everybody, ředitel IFPI Charlie Philips nebo Ivan Ivanov, šéf TuneCore pro východní Evropu. Doplní je mimojiné Alin Vaida z festivalu Jazz in the Park, Adam Kaňa z českého Nerudny Festu, Simon Goffe z londýnského Worldwide FM a Patrick Ross z hudebního serveru Music Alley. K sestavě konference se připojí také bookingoví agenti André Marmot z Earth Agency a Stuart Kennedy z agentury ATC.

Info

Bush 2022
19.-21. 10. 2022 Budapešť
web festivalu

foto © Kateřina Fialová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

M83 zahrají na Metronome Prague

redakce 31.12.2022

Praha se může těšit na kapelu hudebního megalomana Anthonyho Gonzaleze a jeho zvukovou tsunami složenou ze syntezátorů, kytar, vokálů a epických refrénů.

Filmový nový rok otevře festival Írán:ci

redakce 23.12.2022

Festival přinese ta nejlepší díla íránských filmařů, kteří jsou ve vězení nebo v exilu, a výběr nejlepších snímků, které byly v Íránu poslední tři desetiletí zakázané.

CTM s rituálním hlukem i digitálním chaosem

redakce 20.12.2022

Chystají se mnohovrstevnaté spolupráce, multidisciplinární projekty, které rozšiřují a kritizují technologie, noci rituálního hluku i digitálního chaosu.

Eurosonic zveřejňuje jízdní řád

redakce 17.12.2022

Poprvé od svého založení v roce 1986 pořádá ESNS i program po tři po sobě jdoucí noci.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace