Zprávy / Pozvánky

Festival Letiště láká na přelomový hudební program

Festival Letiště láká na přelomový hudební program

redakce | Zprávy / Pozvánky | 13.08.2017

Multižánrový festival Letiště, který proběhne ve dnech 18. – 19. srpna, láká návštěvníky na přelomový hudební i doprovodný program. Malebné údolí Moravské brány u Hranic na Moravě zažije čtvrté pokračování svátku progresivní hudby, který historicky poprvé nabídne velká zahraniční jména a zaměří se i na dobročinnost.

Nadcházející ročník festivalu se pyšní nebývale bohatým hudebním i doprovodným programem. Organizátoři akce pozvali zvučná zahraniční jména a tak se během dvou dní představí například drum’n’bass legenda B-Complex, hudební experimentátor Monophobe z Rakouska, britský průkopník organické elektroniky kidkanevil nebo slovenský hlas současné generace Katarzia. Vystoupí i hvězdy domácí scény jako Kapitán Demo, No Distance Paradise, Himalayan Dalai Lama nebo naděje české EDM Enthic.


I doprovodný program bude překonávat své hranice. Festival totiž nabídne různé sportovní aktivity, Design market, uměleckou zónu Lesmír, našlapanou Jam stage i One man show původem hranického herce Daniela Možnara. Díky neziskové organizaci Tom Help si návštěvníci mohou také vyzkoušet chůzi se škraboškou, slepeckou holí i psaní brejlovým písmem a spolu s Restaurací Archa Hranice tak podpořit handicapované. Organizátoři Letiště myslí i na originální merchandising, ve kterém se objeví porcelánové výrobky, speciální barevné ponožky Flashtones i designové kelímky v limitované edici, čímž se festival snaží šetřit životní prostředí. Očekávaná akce proběhne již za pár dní. Tak zůstaňte v éteru a bedlivě sledujte program, ať nezmeškáte let.

Info

Letiště festival
18. - 19. 8. 2017
Drahotuše airport
www.facebook.com/events/294767504280249

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Audiovizuální Pfko 2021 jako stream. Menu.

redakce 29.12.2020

Speciální audiovizuální Pfko, tedy přání všeho dobrého v roce příštím si na 30. prosince přichystala platforma Menu.

Letošní debatní forum Meltingpot zakončí Štěpán Rak

redakce 25.12.2020

Svůj pohled na nejaktuálnější témata dnešního světa nabídli odborníci napříč oblastmi veřejné a soukromé sféry, osobnosti s přímou osobní či profesní vazbou na Moravskoslezský region.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace